Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért védik ennyire...

Manapság miért védik ennyire a melegeket?

Figyelt kérdés

Régen csak szimplán b.zik voltak, már elnézést. Mostanában viszont egyenesen kiváltság, sőt menő melegnek lenni. Miért halad ilyen irányba a világ?


Nem azt mondom, hogy minden meleget meg kell ölni, de miért kell felkapni őket? És hetero emberek miért védik az érdekeiket? Természetesen azokról a melegekről van szó, akik nyíltan csinálják, nem arról, akiről senki sem mondaná meg.


2013. jan. 9. 20:07
 51/98 anonim ***** válasza:
32%
Én se nyúlnék hozzájuk de nem hagyhatjuk hogy ezek rombolják a társadalmat. A törvényt meg csak betartják.
2013. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 A kérdező kommentje:

"Fogalmad sincsen, hogy melegek miken mennek keresztül, így nem érted az egészet"


olvass vissza. van meleg ismerősöm, aki szintén utálja a parádézós köcsögöket.

2013. jan. 14. 19:47
 53/98 anonim ***** válasza:
27%

19:47


Most a parádézással van gondod, vagy azzal, hogy sokan megvédik a melegeket?


Eleve hogy jön a kettő össze?

Sötétség!!!

2013. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 A kérdező kommentje:
azért nem én vagyok a sötét, mert nem érted a mondandómat, eleve, ha nem érted, ne szólj hozzá. :)
2013. jan. 15. 15:35
 55/98 anonim ***** válasza:

15:35


Nem értem, hogy mi a problémád.


Csak a felvonulás zavar?

2013. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
51%

"olvass vissza. van meleg ismerősöm, aki szintén utálja a parádézós köcsögöket."


Ez mégis hogy jön ahhoz, amit írtam? Nem tudod, hogy sok homoszexuális min megy keresztül. Hogy jönnek ide a parádézók?

2013. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 A kérdező kommentje:
azért nem érdekes, hogy sok meleg min megy keresztül, mert más ember is küszködik ilyen-olyan dolgokkal, nehézségekkel. ugyanúgy lehet hülye szülők gyermekeként születni heteróként is, csak akkor az lesz a baj, hogy szőke és nem barna. tehát nem sajnálom őket jobban, mint másokat, ami szerintem érthető, mert nem csak ők szenvednek családi problémák miatt. amit nem értek, az továbbra is az, hogy miért emelkedik ki a melegség. miért kell őket jobban sajnálni, szánni, elfogadni, mint egyéb embereket? szerintem, ha nem lenne ennyi liberális propaganda, nem érné őket ennyi támadás sem a másik oldalról. nem csak a felvonulást nem értem, az szerencsére megszűnt, hanem általában azt a mély csendet, ami jelentőségteljesen körüllengi a témát. és azon vagyok felháborodva, hogy már a gyerekeknek is azt kell tanítani, hogy fogadják el a másságot, sőt! már-már kivételezzenek velük. (óvodában dolgozom) ugyanúgy el kell fogadni a vakokat, a betegeket, a csúnyákat, stb., de a melegeket, azt aztán nagyon el kell fogadni, azt kell a leginkább elfogadni. na, szerintem ez a durva. arról nem is beszélve, hogy tele vagyunk olyan emberekkel, akik ezt büszkén viselik és verik a mellüket, hogy ők bizony ilyen genetikai hulladékok. felőlem mindenki azzal szeretkezik, akivel akar, de én sem üvöltöm világgá, hogy keteró vagyok, akkor ők miért olyan fenebüszkék erre?
2013. jan. 15. 16:40
 58/98 anonim ***** válasza:
27%

Ne ess túlzásba kérdező! Látom, csakis a te kis beszűkült szemszögedből tudod látni a dolgokat. Egyébként hol szajkózza az elfogadást a média? Hmm mond már el nekem! A TV-ben nem látok, hallok olyan műsört ami erről szólna, a rádióban se zengenek ódákat a melegekről. Akkor hol te sötét elme?

Egy vakot senki se fog utálni azért, mert vak. De egy csomó beszűkült ember van, aki megszakítja a kapcsolatát, ha például kiderül a legjobb barátjáról, hogy meleg.

Úgyhogy vegyél vissza kicsit, mert nincs igazad! Nem látod, hogy tök értelmetlenül hasonlítod a dolgokat össze?

2013. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 A kérdező kommentje:

"te sötét elme"


addig, amíg ilyen hangnemben írsz, nem tartalak érdemesnek egy vitára.

2013. jan. 15. 17:04
 60/98 anonim ***** válasza:
35%

Mért zavar téged annyira, hogy sokan az elfogadásért küzdenek? Rosszat tesznek azzal, hogy elítélik a gyűlöletet?


Rosszindulatú vagy.

2013. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!