Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miéééééért utálja minden nő...

Miéééééért utálja minden nő az anyósát? Meg az anyósjelöltjét? Senki sem látta otthon, hogy a saját anyja hogy kezeli a férje édesanyukáját?

Figyelt kérdés
Minden nő ezen a gyk-n úgy utálja anyósát, mintha sosem látott volna még ilyet. Az én anyám anyósa is állati hülyén viselkedik, anyám mégse panaszkodik, mert el kell fogadnia, hogy ő az apám anyja, és ez már így is marad. Miért ennyire intoleránsak manapság a nők? egyébként az én anyósjelöltem nagyon rendes, olyan vagyok neki, mint a lánya, de azért engem is letol, ha megérdemlem. Vagy a hapsik ennyire bénák, hogy a muterjuk dróton tudja rángatni őket??
2012. júl. 7. 22:46
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
24%
Ismét 23-as vagyok :) Hála istennek az én anyukám imádja őket és triplán pótolja őt ,az igaz anyum fiatalos és a kora sem az az igazi nagyis kor ,de nagyon jó nagymama .:)A gyerekek is odavannak érte!:) Anyósom nem pontozhat le ,mert fogalma sincs a számtógépekről életében nem netezett .:D De ha úgy lenne sem lepődnék meg ;) :DD
2012. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%
én meg 25-ös vagyok. Az én anyósomnak nem volt férje, ill a párom apukája, de ő lelépett mikor a párom csecsemő volt. Jelenleg a második férjével él, aki meg már nem szól neki ilyenekért, mert csak azt éri el vele, hogy alhat a kanapén, plusz órákig ordítozik vele anyósom. Én is úgy vagyok vele, hogy nem szólok rá, sem a háta mögött, a tiszteletet megadom, és meg is adtam mindíg, a páromat meg az iránta érzett szeretetből nem terhelem azzal, hogy az anyja rosszindulatú stb. Neki ő az anyja, szereti, ez normális. Az unokákat sem tiltom tőle, igaz csak a nagyobbért van oda, de hát ez van. Nem szereti a kicsit nem tudok vele mit tenni. Később lehet hogy megbánja majd, de ez sem az én problémám lesz hanem az övé. Mi éljük az életünket a párommal, meg a két kislánnyal, ő meg néha felidegesít, aztán ennyi. Rá kell hagyni és kész.
2012. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
53%
Lepontozónak üzizem,hogy ez legyen a legnagyobb öröme ez évre ;)
2012. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, nyári szünet van...nincs más programja a gyerkőcnek, nincsenek barátai, sem barátnői, a szülei dolgoznak, és muszáj neki itt gombokat nyomogatni, külömben rátör a magány, amivel nem tud mit kezdeni, mert értelmes elfoglaltság persze alapból szóba sem jöhet. Így marad a pontozgatás. :D
2012. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó ! :D

Adom ;) :))))

2012. júl. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
31%

Nem mindenki utálja, de én 10 nőből 1-t tudok, aki állítólag szereti.

A saját értékrendjét az anyós a fián keresztül tudja csak átadni, így beleszól a meny értékrendjébe, amit a meny a saját anyjától hozott és kapott.

Ez a konfliktus alapja.

Ha az anyósnak van lánya is akkor talán jobb a helyzet kivéve ha csak a fiát tartja valamire és a lánya nem érdekli.

Ez aza alap és akkor van még ezer ok. pl.: az anyós nem akarja hogy összeházasodjanak a fiatalok, holott szépen megvannak együtt stb.

2013. márc. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!