Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miéééééért utálja minden nő...

Miéééééért utálja minden nő az anyósát? Meg az anyósjelöltjét? Senki sem látta otthon, hogy a saját anyja hogy kezeli a férje édesanyukáját?

Figyelt kérdés
Minden nő ezen a gyk-n úgy utálja anyósát, mintha sosem látott volna még ilyet. Az én anyám anyósa is állati hülyén viselkedik, anyám mégse panaszkodik, mert el kell fogadnia, hogy ő az apám anyja, és ez már így is marad. Miért ennyire intoleránsak manapság a nők? egyébként az én anyósjelöltem nagyon rendes, olyan vagyok neki, mint a lánya, de azért engem is letol, ha megérdemlem. Vagy a hapsik ennyire bénák, hogy a muterjuk dróton tudja rángatni őket??
2012. júl. 7. 22:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
73%
Hát neked nem mindegy?!
2012. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
de mindegy végülis, csak érdekelt ! mert már nem is tudom hanyadik kérdés anyósutáló. szegény anyósok. és feleségek és férjek.
2012. júl. 7. 22:51
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten szeretem az anyósom, mintha második anyám lenne. Erről mi is beszéltünk annak idején: miért utálja a meny az anyósát és fordítva, abban maradtunk, hogy ez egy ostoba sztereotípia, és mi teszünk rá.
2012. júl. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nekem még csak anyósjlöltem van, de bírjuk egymást, és apósjelölttel is. Én szeretem őket, és ők is engem. Remélem ha odaköltözök majd, se fog ez változni :)

Amúgy anyukám is nagyon jóba van apu szüleivel! (pontosabban már csak mamámmal, mert nagyapám sajnos néhány hete mghalt :( )

2012. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
66%

Én anyóspárti vagyok.

Sok nő van itt, aki panaszkodik, hogy nem jár haza időben, a párja, elhanyagolja, megcsalja, netán válnak. Azt elfelejtik említeni, első dolguk az volt, a férfi szakítson meg minden kapcsolatot anyuval, az anyóst nem látogatják, az anyós nem unokázhat, az anyós ha tanácsot ad, akkor náluk az azt jelenti, mindenbe belepofázik.

Nemrég olvastam egyik nőcske panaszát, hogy leendő anyósa megfőzte a vacsorát, de a csaj nem evett, mivel fogyózik. Könyörgöm, miért nem említette leendő anyósának, hogy anyuka, én nem eszem ma vacsit, nekem ne készítsen, még a csajnak állt feljebb, mert a mama morgott.. Az ilyen nők miért nem árvákat választanak?

Tapasztalat, hogy többszörösen visszakapják, de a gőg miatt soha nem vallanák be, hogy hibáztak.

2012. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
En szeretem az anyosomat es o is engem!!!csak tul sokat beszel!!:(
2012. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Nekem szerencsém van,nagyon kedves az anyósom,jó a kapcsolatunk.Neki nem a párom az egyetlen fia,talán ez is közrejátszik abban,hogy ilyen a helyzet.

Alapvető hibaként látom az itt panaszkodók között,hogy mindenki rivalizál az anyósával.A férj válasszon,anyu vagy a feleség.Miért kell ilyen helyzetbe hozni a férjeket? Ha valaki intelligens az nem így oldja meg a problémáit.

2012. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
68%

nem én nem nem fogadom el őt hanem ő nem fogad el engem

egy másik nőcskét képzelt el a fiának, próbálta vele összetuszkolni de hiába, a párom engem választott

foghegyről éppen köszön, beszélni nem hajlandó semmit sem, 1-2 tőmondatot intéz hozzám ha muszáj

mégis, mit szeressek akkor rajta?

2012. júl. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
24%

8-as válaszolónak:

Amilyen a stílusod, nem csoda, ha más társat ajánlott volna a mama a fiának. Ezen felül elfogad Téged, akkor mi a gond?

2012. júl. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nagyon jó a kapcsolatom anyósommal, így én szeretem.

De nem vagyok anyós párti, inkább "normális ember párti".

Sok olyan történetet lehet olvasni, ahol anyós viselkedése abnormális, és a meny jogosan van kiborulva tőle. Biztos a fordítottjára is van példa (párom exe pl. ok nélkül volt ellenséges anyósommal).

Ennyi erővel kiírhatnák a menyek is, hogy "Miért utálja minden anyós a menyét? Ők nem voltak soha szerelmesek?". Vagy valami hasonlót...

2012. júl. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!