Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miéééééért utálja minden nő...

Miéééééért utálja minden nő az anyósát? Meg az anyósjelöltjét? Senki sem látta otthon, hogy a saját anyja hogy kezeli a férje édesanyukáját?

Figyelt kérdés
Minden nő ezen a gyk-n úgy utálja anyósát, mintha sosem látott volna még ilyet. Az én anyám anyósa is állati hülyén viselkedik, anyám mégse panaszkodik, mert el kell fogadnia, hogy ő az apám anyja, és ez már így is marad. Miért ennyire intoleránsak manapság a nők? egyébként az én anyósjelöltem nagyon rendes, olyan vagyok neki, mint a lánya, de azért engem is letol, ha megérdemlem. Vagy a hapsik ennyire bénák, hogy a muterjuk dróton tudja rángatni őket??
2012. júl. 7. 22:46
1 2 3 4
 11/36 Nanamia ***** válasza:
90%

Nekünk teljesen jó a kapcsolatunk. Mivel messze lakik, telón sokat beszélgetünk meg neten. :) Amikor tudjuk meg is látogatjuk, a lányomat is elfogadta, olyan vele, mintha vér szerinti unokája lenne. :)

Nálunk anyum az, aki nehezen fogadja el páromat. Szülőknél meg fordítva, anyu utálja az anyósát (de ezt senki nem mutatja ki nyíltan), apu meg megvan az anyósával.


Egyébként azért látsz annyi anyósutálós kérdést, mert alapjában véve azok írnak ki kérdést, akik gondban vannak valamilyen téren. Olyan kiírást nem fogsz látni, hogy "Én kedvelem az anyósom, ugye te is?", vagy "Olyan boldog vagyok, mert...", stb.

2012. júl. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
58%

Ha olyan anyósod lenne, mint ami az én anyósomnak van, sírva rohannál el a világból.

Lehord mindennek, de a fiát is, mert egy elkényeztetett HTB volt, és már az unokáin is köszörüli a nyelvét!

2012. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
76%
Én azért, mert az enyém egy elmebeteg nő. Pl nem tudom te hogy tolerálnád, ha a képedbe mondaná, hogy vetesd el a babádat, csak mert...a férjemmel közösen két babát terveztünk, össze is jött, és anyósom meg ott mondogatta, hogy vetessem el...WTF?...mi köze hozzá. Plusz most a picivel vagyok gyesen, most azon lovagol, hogy engem az ő fia eltart...mert van képem nem éhendögleni, és direkt kibtolásból eszem...meg a második babát is ki...ásból szültem, sőt, azt egyedül én hoztam össze, az ő fia ott sem volt a fogantatáskor. Ezenkívül szidja a rokonaimat, pedig van akivel még sosem találkozott, a halott apukámat sértegette merő szórakozásból, és még lehetne sorolni. A második lányunkkal is undok, pl amikor lázgörcs gyanú miatt anyóst hívtuk fel éjjel telefonon, hogy segítsen, be kell vinni a babát az ügyeletre, azt mondta hogy inkább hívjunk taxit....világos... Hát én ezért utálom.Te is utálnád. A tiszteletet eddig mindig megadtam, de most pl úgy vagyok vele, hogy többet ide be ne tegye a lábát.
2012. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%
én csak mosz fogok találkozni az enyémmel, de biztos vagyok benne, hogy szeretni fogom, mert úgy állok alapból hozzá :) és ő is úgy űll hozzá.
2012. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim válasza:
92%
Nekem mondjuk még csak anyósjelöltem van, de nagyon jó a kapcsolatunk. Sokat beszélgetünk. Sok mindent elmond nekem. Kedves, megértő, segítőkész...stb :) Nem mellesleg nagyon finomakat és jól főz! :D
2012. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
29%

két párom volt eddig... az első barátommal most is összejárok, mert imád a testvére és az anyukája, ésénis imádom őket, így fájna ha velük haragban kéne lennem (neki meg nem tudok ellenállni) amikor vele volt egy jó hosszú szünet, akkor jártam egy másik sráccal, nála kölcsönösen utáltuk egymást az anyjával - ő szimplán azért utált mert a fia barátnője voltam (nagy gyülölet van benne a fia iránt és a pénzén kivül mindent gyülöl ami az "övé" én meg azért, utáltam ahogy bánt a fiával..


az első kapcsolatban az én anyám játsza a mumust mert ki nem állhatja a srácot és szerinte nem hozzámvaló :D

2012. júl. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%
Én bírom az anyósjelöltet. Kedves, aranyos, intelligens, humoros, ad tanácsokat, de de nem viszi túlzásba, és nem akar barátnősdit játszani sem :).
2012. júl. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
59%

Igenis vannak anyósok akiket nem lehet szeretni mert ők lapból ne szeretik a menüket ,és onnantól kezdve jobb minnél távolabb tőlük mert csak megkeseritik az életünket!Te /ti akiknek jó aranyos drága kedves anyósotok van tegyétek össze a két kezeteket ,mert bizony szerintem az a ritkább dolog ,és ez a fiús anyukákra nagyon is jellemző,hogy féltékenyek és elviselhetetlenek !Nekem is van fiam ,de nagyon megpróbálok majd normálisan viszonyulni a menyemhez (persze ehhez menny is kell ),elsősorban a fiam miatt is .NEm fogom a saját gyerekem jövőjét megkeseriteni a hülyeségeimmel ,hiszen neki anyára és feleségre i szüksége van /lesz .

Az én anyósom a fia életét bizony alaposan megkesiritette szerencsére már túl van rajta azt elérte,hogy a saját fia aki imádta mára már sokszor kerüli .Eg udvarban lakunk vele de ő teljesen elkülönülve (szerencsére),és kb annyit nem beszélünk vele mint egy szomszéddal .Ezt hosszú évek alatt kiharcolta magának a "jóindulatával " én próbálkoztam évekig ,hogy elfogadjon jó legyen a kapcsolatunk nem ment és rájöttem ,hogy akkor már sokkal jobb is igy ha inkább nem is beszélünk !

1.a saját unokáira nem kiváncsi ,évekig csak elment az ajtónk mellett be nem nézett volna hozzánk ,hogy lássa őket!:) Állitólag amiatt mert nekem nem tetszett ,hogy pl a szájából megrágott kenyérrel etette volna meg a három hónapos lányomat ,meg a lábát áztatta belemászott a kicsi és kikaptam ,emiatt játszom az agyamat !:D Igy ink letojta az unokát .De ezer és ezer dolgát tudnám mesélni ,csak nem is érdekel már ,és nem is áll szándékomban oldalakat irni .Az utolsó esetet irnám csak le . Tegnap elött anyukám szülinapját ünnepeltük nálunk volt kerti party ,és ő is kinézett ,anyummal koccintottak.Erre anyukám szóba hozta,hogy mit szól jön a baba ...(négy és fél hós terhes vagyok és igen látszik is már )ő meg ,hogy nem is tudta és azthitte kővér lettem :DDD/jóindulat ismét előjött :DDA kőrnyéken az utolsó sarki kőzértes is már egy hója rácsodálkozott,hogy jön a baba .:D Anyum mondta is neki ,hogy az azért látszik ,hogy nem kővér mert tipikus terhes pocim van !:) Aztán ,hogy őt nem is érdekli róla lepereg a meglévő unoka is ...:D Végül oda ment a páromhoz és nyakon akarta locsolni az itallal amit ivott ,ill pofon akarta vágni .!:O Mert mi az ,hogy neki nem lett ez bejelentve ?Párom csak annyit vágott rá,hogy az eddigiek alapján ezen miért csodálkozik akik vannak unokái sem érdeklik őt akkor mit adja itt elő magát ?:O Szóval érdekes egy teremtés ,és ismerjük már annyira ,hogy ez is csak a féltékenysége miatt tört ki rajta mert nem birja elviselni,ha mi boldogok vagyunk nem azért mert nem lett neki bejelentve hiszen őt hidegen hagyták indig is az unokái .

Ez van ,és ha valakinek a gyerekeit nem szeretik azt az embert ő sem fogja sosem szeretni !

2012. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
74%

13. vagyok. Nem tudom mit kell azon lepontozni, hogy nem bírom ha valaki a VÁRT ÉS TERVEZETT babám életére akar törni, csakmert neki az a mániája hogy egy gyerek elég. Anyagilag nincs gondunk( tudunk félretenni is minden hónapban, és meg is tesszük), van lakásunk saját, nincs semilyen hitelünk, és igen, a férjemmel közösen eldöntöttük, hogy mi két babát szeretnénk( mérlegelés után). Amikor kiderült hogy összejött, örültünk mint majom a farkának, majd bejelentettük a nagy hírt, amire a drágamama úgy reagált, hogy aki kettőt szül, az marha, valamint hogy vetessem el a babát, meg volt olyan is hogy Na neeee már!. Ezután tüntetőleg nem érdekelték a baba UH-os fotói, sem az állapotomról nem érdeklődött, a baba születése után hidegen hagyta amikor csípőficam gyanút találtak nála, ha beteg volt nem érdeklődött, névnap, stb ünnepek, csak a nagyobb lányunk kapott ajándékot. Hát mégis ezt hogy képzeli ő? De a legdurvább, az az volt mikor közölte a telefonban, hogy hívjunk taxit a kislányhoz ( két utcányira laknak amúgy). Ezek után pedig tanácsolta a férjemnek, hogy kerítsen más ismerőst aki ha baj van, bevisz bennünket a kórházba. Ez meg hogy a fia eltart, ezt nem is értem, hogy hogyan jelent meg abban az idióta fejében, csakmert dolgozom, igaz alkalmi munka, és GYES-en vagyok, de a pici még csak egy éves. Aki lepontozott az bizonyára szeretne egy ilyen anyóst magának, én szívesen kölcsönadom az enyémet :D


Amúgy meg az a baja, hogy a fia megnősült, ezt nem bírja feldolgozni. Valamint az is hatalmas fájdalma neki, hogy bár ő az összes pasit elmarta maga mellől életében, mert mindegyiket agyon piszkálta, addig mi 15 éve szépen megvagyunk a párommal, nem veszekszünk, vitáink vannak, ember módjára, kompromisszummal a végén. Ezt meg a párom anyja nem bírja elfogadni, ezért keveri a sz.rt folyton.

2012. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
hát végigolvasgattam, mindenki szívében van tüske, megértem és ahogy látom még marad is, annak ellenére, hogy sokan inkább megszakítják anyóssal a kapcsolatot, ami szerintem egyáltalán nem egészséges, addig kell örülni a szülőknek, amíg vannak. De ehhez is két ember kell, és kívánom minden fiús anyukának, hogy szálljon le a földre, ne keserítse mások életét. Most már csak azt nem értem, ha annyira odáig vannak a saját gyerekükért miért nem veszik észre, hogy visszájára sülnek a dolgok. És ez nagyon sok helyen megfigyeltem :S Vajon ők így is boldogok, ki teszi őket boldoggá, ha nem a gyerekeik/unokáik? Annyira önzőek, hogy a kompromisszum helyett mindig csak a saját igazukkal erősködnek, és ezért cserébe még azt is bevállalják, hogy a családjuk elhagyja őket? teljesen logikátlan...
2012. júl. 9. 18:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!