Lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Jó estét!

A karácsonyra való tekintettel bennem is megszólalt a lekiismeret, szóval úgy döntöttem 1-2 hétvégét kihagyok lerészegedés nélkül, és a pénzt (ösztöndij) arra forditanám hogy olyan embereknek adjam akik rászorulnak, ha esetleg ismertek egy ilyet és Budapest környékén lakik, segitene összehozni vele? Alapitványoknak nem szivesen adom, mert kitudja hova kerül a pénzt, meg milliós műtétekhez mit ér az a pár ezer forint.. éppen ezért ha neked vagy egy ismerősödnek szüksége van rá, kérlek irjátok ide vagy privátba hogy miért, nem szeretném ha rossz kezekbe kerülne, természetesen a személyes találkozó is erősitené a hitem.



21/F


2011. dec. 27. 23:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
10-es vagyok,ja és ha kaját viszel be,akkor azt nem is tudják másképp használni(továbbértékesítéssel tuti lehetsz benne,hogy nem fognak vacakolni...nem is tehetik,és idejük sincs rá)
2011. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
igazad van, a szegény ember meg tud dolgozni a pénzért és ne ,,rossz,, helyre kerüljön..a hajléktalanszálló, esetleg intézetek ami nekem szóba kerülne..nemes cél!
2011. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
19%
Meg tud dolgozni? tényleg egy országban élünk?? Mire elég a mai fizetés?? Az ember élet akkor is többet ér, és szerintem add valami gyerekes családnak. Vagy veszel rajta csokit vagy valamit és elviszed egy gyermekotthonba. Inkább oda, mint állatmenhelyre!! Én is sajnálom az állatokat, de manapság embereket tesznek az utcára, a munkahelyeket meg sorra szüntetik meg!!
2011. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
62%
nem kell annyi gyereket szülni ha nincs rá keret..meg is érdemlik.Csak a gyerekek az áldozatok
2011. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
65%
persze, egy országban élünk!a gyerekeknek én is adnám, vagy hajléktalanoknak, de az ember akkor szüljön annyi gyereket ha el tudja tartani, ha nem akkor ...
2011. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
00:33 as válaszoló!jól sejtem,hogy nagy adag irónia is van válaszodban?
2011. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
69%

Én is az állatmenhelynek adnám.

Igazából kár, hogy budapesti vagy, felénk is van egy kutyamenhely. :)

Én egy rohadt fillért sem adok szegény családoknak. Régebben, ameddig erre az oldalra nem jártam, addig adtam volna, de mostmár nem. Olvasom ezt a rengeteg rosszindulatú mocskot, amit elvileg ők írnak, hát én ezek után nem vagyok hajlandó segíteni. Felének az a baja, hogy továbbtanultál, a másik felének, hogy nem éhezel.


Egyébként nagyon kedves tőled, hogy szereted az állatokat, jó lelked van, és ez rengeteget jelent. :)

2011. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja és félreértés ne essék, olyan szegénynek, akit ismerek és tudom, hogy egyáltalán nem tehet a helyzetéről adnék, ha van nálam apró azt is mindig adok a kéregetőknek, pedig tudom, hogy piálni mennek belőle. De itt a neten...nincs az az isten.
2011. dec. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
00:45 ös! honnan gondolod, hogy a szegény emberek írják a mocskos írásokat?
2011. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nem az ilyen anyázós válaszokra gondolok, de például sosem felejtem el, amikor mindennek lehordtak egy 17 éves lányt pár éve karácsonykor, amiért napi 2000 Ft a zsebpénze. Elkényeztetett majomnak nevezték és közölték, hogy biztosan hülye a vezetéshez is.

Volt itt valamelyik nap egy kérdés a drága karácsonyi ajándékokról, ott is mindenki le lett pontozva, aki leírta, hogy x összegű ajándékot kapott.

A másik eljegyzés témakörben a srác, aki meg akarta kérni a párja kezét linkeket kért gyűrűkről, de swarovskiról nem, mert azt bóvlinak tartja, erre jött a válasz "örülök, hogy neked ilyen jól megy". És még sorolhatnám..

Ezek után, ha lenne annyim (én sem állok jól anyagilag, sőt :( ), akkor sem adnék.

2011. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!