Lenne rá igény?

Figyelt kérdés

Jó estét!

A karácsonyra való tekintettel bennem is megszólalt a lekiismeret, szóval úgy döntöttem 1-2 hétvégét kihagyok lerészegedés nélkül, és a pénzt (ösztöndij) arra forditanám hogy olyan embereknek adjam akik rászorulnak, ha esetleg ismertek egy ilyet és Budapest környékén lakik, segitene összehozni vele? Alapitványoknak nem szivesen adom, mert kitudja hova kerül a pénzt, meg milliós műtétekhez mit ér az a pár ezer forint.. éppen ezért ha neked vagy egy ismerősödnek szüksége van rá, kérlek irjátok ide vagy privátba hogy miért, nem szeretném ha rossz kezekbe kerülne, természetesen a személyes találkozó is erősitené a hitem.



21/F


2011. dec. 27. 23:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
46%
de ismerős a kérdésed...
2011. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Pedig csak néhány hete regisztráltam. :)
2011. dec. 27. 23:21
 3/43 anonim ***** válasza:
64%
Add egy állatmenhelynek.
2011. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Kedves, hogy így gondolkodsz. És gondolom,most majd egy csomó üzenetet kapsz, ezért kívánom, hogy valóban oda kerüljön ez a pénz, ahol a legjobban kell. Kellemes ünnepeket neked.
2011. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

AZ állatmenhely valóban jó ötlet, mivel kedvelem az állatokat,erre még nem is gondoltam.. :) Azt hiszem ez jó megoldás lesz, köszönöm.


És kellemes ünnepeket!

2011. dec. 27. 23:25
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Te magad vegyél élelmet az állatoknak és vidd be akkor tutira az állatok járnak jól.
2011. dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
25%
Már nem azért, de szerintem az emberi élet akkor is előrébb való. Én inkább egy szegény családnak adnám.
2011. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
94%

Mondtad, hogy alapítványoknak nem szívesen adnád, de én javaslom neked a Futrinka utcát. Ők foglalkoznak vizslamentéssel is, én nekik szoktam adakozni egy minimális összeget. Tudom, hogy jó helyre kerül a pénz, külön blogjuk is van arról, hogy mikor melyik állat kezelésére fordítják a pénzt, és tételesen fel is van valahol tüntetve, hogy mire megy. (oltás, műtétek, bolhaírtás, stb...)

Szóval itt tényleg jó helyre megy.

Egy csak egy tipp, dönts legjobb belátásod szerint. :)

2011. dec. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
52%

A szegény család meg tud dolgozni a pénzért, a szegény állatoknak meg az emberek kezében van a teljes sorsa.

Azért adtam ezt az ötletet, mert egyből az jutott eszembe, hogy sajnos a mai világban ha nem ismered az illetőt, csak így netről szeded össze, hát jó esély van rá hogy nem a legmegfelelőbb helyre kerül.

Üdv!

2011. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
92%
Én meg pl. egy hajléktalanszállón dolgozom,Szombathelyen.Ha alapélelmiszereket viszel be(kenyér,vaj,felvágott,esetleg sajt,stb.) vagy esetleg ruhanemüket kimosva akármilyen méretben(lehet használt is,csak viselhető állapotú legyen),annak minden hajléktalanszállón élő ember és az ottani dolgozók is(én is egy ilyenben dolgozom Szombathelyen) örülni fognak.
2011. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!