Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Ti kaptok...

14-16 éves lányok! Ti kaptok zsebpénzt? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Én egy időben kaptam havi 500 Ft-ot. De mostmár nem szoktam, viszont ha kell valami, arra adnak pénzt (: Veletek hogy van ez? 16/L
2011. aug. 5. 16:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

soha :)

14/L

2011. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem kapok zsebpénzt és ha szeretnék valamit arra hónapokig kell várnom. :D

15/L

2011. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
nem tudom ez mennyit számít, de azért leírom, 2 éve voltam 16, és akkor se kaptam zsebpénzt, csak nagyon régen 10-12 éves koromban heti 500-at, de hamar elfelejtődött. Egy ideig mindig számoltuk tesómmal mennyivel lógnak anyáék, mire egyik nap odaálltunk hozzájuk és közöltük hogy lógnak nekünk több százezer forinttal xD Persze csak viccből, de jó volt :) Viszont mindig ha kellett valamire akkor adtak, még most is, és ezen kívül is ha kérnék valamit és lenne rá keret akkor megveszik, bár általában ők állnak néha elő hogy na vegyünk egy cipőt, vagy nadrágot :)
2011. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Én sem kapok zsebpénzt, soha nem is kaptam.

Ha valamit szeretnék, és tényleg nagy szükségem van rá, akkor jó eséllyel a közeljövőben megkapom. De volt, amire évekig vártam:/

16/L

2011. aug. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
54%
Nekem kitalálták a szüleim, hogy csak akkor kapok valamennyit, ha jó jegyet hozok.Minden tantárgy más "értékű". Ha meg rossz jegyet hozok nem kapok semmit vagy én fizetek...
2011. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktam kapni:) ha elmegyek a barátaimmal valahová, kapni szoktam 300-500 ft-ot, hogy ne csak üljek már kukán...:) vagy egy hosszabb útra 1-2000 Ft-ot. Nem zavar, ha nagyon szeretnék valamit, akkor kérek rá, ha nem adnak, az se baj. mostanában szerencsére már volt munkám, kerestem 65 ezret, mondjuk 20 ezer elmegy majd szeptemberben a könyvekre:S de nem baj, örülök, hogy levettem ezt a terhet mamámék válláról :)

16/L

2011. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a lányom 13 éves:DD

Ő havi 2000Ft-ot szokott kapni,a bankszámlájára utalom át.Ez mellet amit tudok,és úgy gondolom,hogy kell neki,azt megkapja.

2011. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég elmúltam 16, de annak idején én mindig kaptam. Mivel én nem tudtam hazajárni napközben különórák miatt, naponta kaptam 1000 ft-ot kajára (ezt általában nem költöttem el), ezenfelül heti 5000et. Pont jól kijöttem belőle, gyakran jártam buliba, beülni a barátaimmal valahova. Szerencsére nem szenvedtem hiányt semmiben. Remélem én is így tudom majd finanszírozni a saját gyerekeim szórakozásait.
2011. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
82%
Nekem 16 éves koromban nyitottak egy számlát, és arra havi 10.000 ft tettek! Azt arra költöttem amire akartam, most 21 vok, dolgozom, és ez megszünt már! :)
2011. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Elöző vagyok: És ha kellett valami és elfogyott a pénzem, azt megkaptam ha volt rá keret!
2011. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!