Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire szemetek az...

Miért ennyire szemetek az emberek?

Figyelt kérdés

Most jöttünk haza sétáról a kutyámmal. Egy Német Dog-om van. Épp a park mellett sétáltunk, a park szélén ült 5, háát ilyen 16év körüliek.

Tudni kell rólam, hogy a korom ellenére (21éves) eléggé alacsony vagyok.

Furcsán nézek ki azzal a hatalmas kutyával, de amit mondtak..:S


Odaszól az egyik srác: "mi lenne, ha a hátán utaznál törpe?" (közben a vele egy társaságban lévő lányok visítozva röhögnek...)


Én visszaszóltam, hogy: "mi lenne, ha a p.icsádba harapna s.eggfej?"


Ő vissza szólt, hogy: "ez a girhes? Hátba vágom ketté törik"


Erre már csak annyit mondtam, hogy "azért arra ne vegyél mérget"



1. Ami a legjobban fáj, megsértették a kutyámat!!!!

2. Én nagyon sokáig lelki beteg voltam amiatt, hogy alacsony vagyok, általánosban bántottak is miatta. Azóta nem, és úgy érzem/éreztem már nem érdekel, ahogy a mondás is tartja "Jóból kicsi is elég":)

De ez most padlóra küldött, kamaszkor ide-vagy oda, ennyire nem lehetnek mocskosak az emberek! Én csak sétáltam a kutyámmal, rájuk sem néztem.


De szívem szerint oda mentem volna, és adtam volna a gyereknek egy altatót, de úgy voltam vele, megalázóbb az, ha nem mutatom ki, hogy sík ideg vagyok, és csak mosolyogva válaszolgatok.


Veletek történt már hasonló?


20L


2011. aug. 2. 13:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Tinédzserek, ez mindent elmond.
2011. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek forró ólmot öntenék a fülébe, aztán azután vidámkodjon.
2011. aug. 7. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!