Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire szemetek az...

Miért ennyire szemetek az emberek?

Figyelt kérdés

Most jöttünk haza sétáról a kutyámmal. Egy Német Dog-om van. Épp a park mellett sétáltunk, a park szélén ült 5, háát ilyen 16év körüliek.

Tudni kell rólam, hogy a korom ellenére (21éves) eléggé alacsony vagyok.

Furcsán nézek ki azzal a hatalmas kutyával, de amit mondtak..:S


Odaszól az egyik srác: "mi lenne, ha a hátán utaznál törpe?" (közben a vele egy társaságban lévő lányok visítozva röhögnek...)


Én visszaszóltam, hogy: "mi lenne, ha a p.icsádba harapna s.eggfej?"


Ő vissza szólt, hogy: "ez a girhes? Hátba vágom ketté törik"


Erre már csak annyit mondtam, hogy "azért arra ne vegyél mérget"



1. Ami a legjobban fáj, megsértették a kutyámat!!!!

2. Én nagyon sokáig lelki beteg voltam amiatt, hogy alacsony vagyok, általánosban bántottak is miatta. Azóta nem, és úgy érzem/éreztem már nem érdekel, ahogy a mondás is tartja "Jóból kicsi is elég":)

De ez most padlóra küldött, kamaszkor ide-vagy oda, ennyire nem lehetnek mocskosak az emberek! Én csak sétáltam a kutyámmal, rájuk sem néztem.


De szívem szerint oda mentem volna, és adtam volna a gyereknek egy altatót, de úgy voltam vele, megalázóbb az, ha nem mutatom ki, hogy sík ideg vagyok, és csak mosolyogva válaszolgatok.


Veletek történt már hasonló?


20L


2011. aug. 2. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem szóltam volna semmit, hanem határozott léptekkel elindultam volna feléjük, és a sráctól 10 centire álltam volna meg a kutyával.

Azért ritka nagy barom, aki egy német doggal viccelődik.


Egyébként de igen, ennyire gonoszak az emberek. Pár év múlva majd Te is rájössz, 20 évesen még én sem hittem el:(

2011. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

off, de találtam neten egy annyira jó képet, ezt látnotok kell:

[link]

2011. aug. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

hát az biztos, hogy meglepődött volna, ha megindulok felé a kutyával:D

Azt én sem értem, hogy egy ekkora jószággal mit viccelődik, itt fekszik a nappaliban, a 3 személyes kanapén nem fér el:D:D

2011. aug. 2. 13:53
 14/22 A kérdező kommentje:

jajjjj egyem meg azt a kis dilis fejüket, de édesek:)

Óóó, mikor ő is még ilyen kis picuri volt:)

2011. aug. 2. 13:54
 15/22 anonim válasza:
én is alacsony vagyok, mindig beszólnak, de valóban csak mutogatni akarja magát, meg a haverok előtt fényesíteni magát, de ilyenkor oda se nézek, az piszkálja őket leginkább, hanem kihúzom magam, és elvonulok :D
2011. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Haverok előtt mindenki nagyszájú.

Amúgy lehet ha egyedül van, és meglát a kutyáddal, inkább elmenekül onnan, vagy reád se mer nézni...

Majd kinövik..

2011. aug. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Én 155 cm vagyok, 45 kiló, és 28 éves. Nekem sohasem okozott gondot a magasságom, nem éreztem magam kevesebbnek, mint a többi ember, sőt. Direkt viccesnek találom, amikor Picúroznak, meg Kicsiznek. Soha senki sem piszkált miatta. Egyszerre 5-6 kutyával sétálok, és még nem kötöttek belém. Tettszenek a német dogok, biztosan viccesen mutatnék mellette, de nem kellene, hogy ez letörjön. Mivel nem átlagosak a méreteim, nem is szeretem az átlagos dolgokat. Szeretem megbotránkoztatni az embereket. Iskolás koromban kung-fuztam, nekem ne mondja senki, hogy az nem nekem való :-)
2011. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük, minden kutyáson találnak valamit amiért beszólhatnak. Nekem mudijaim vannak, és mindig beszól valaki, hogy: "pitbull", "véreb", "korcskeverék", "vuk" "patkány"... Az csak az ő hülyeségük bizonyítva, tekintve például, hogy a kutyáim feketék, farkatlanok, semmi közük a rókához. Vagy hogy miközben patkányozik, ott van a kezében a kis fehér ölebe... Csak mert nem látszanak veszélyesnek és nem is menő fajták, ezért merik... Ismerem az érzést amikor jobban fáj, hogy a kutyád megsértik, de nem foglalkozz velük, mást nem lehet erre mondani. Azonban érdekes módon akit már megijesztettek a kutyáim, azok valahogy tisztelettudóak lettek.
2011. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az ilyen tizenévesek / sőt, 20 év körüliek is / nagyon szemtelenek tudnak lenni, ha falkában vannak, ugyanis "sok lúd disznót győz"alapon nagyobb a bátorságuk. Megkérdezném, hogy cigók voltak? Bár, sokszor ez attól független...

Sajnos, ilyenek mindig és mindenhol vannak, lesznek. Sérült lelkületű kis csökevények, akik attól érzik magukat "nagynak", ha másokat cikiznek, kiröhögnek. Sokszor azt se tudják min röhögnek, hidd el!

El lehet képzelni, egy sérült, fogyatékkal élő ember miket kap ezektől, ha egészséges vagy a megszokottól csak kicsit más / túl alacsony, kövér, nagyon magas, stb. /embereket is fikáznak.

Sajnos, én is alacsony vagyok, kislányos és szemüveges és nekem is beszóltak már. Egyszer egy aluljárónál a lépcsőn 3 "kemény legény " baromságokat szólt be nekem és röhögött. Szívesen visszaszóltam volna, de mivel egyes-egyedül voltam, tanúk nélkül és ők lépcsőn felfelé mentek én meg lefelé, nem mertem, mert mi lett volna, ha válaszul taszítanak egyet rajtam? Szóval, ez a körülményektől függ, az ember visszavág vagy sem, én nemigen szoktam, inkább adom a süketet és nem reagálok az ilyen patkányok "nyüszögésére". Általában ez a legjobb, pláne, ha többen vannak, te egyedül és nő vagy...

A kutya, pláne, ha nagy testű viszont bátorságot ad, tetszik, hogy visszaszóltál nekik. Én lehet, hogy elengedtem volna, hadd pisiljenek be ijedtükben!:-)

2011. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

nem, nem cigányok voltak. :D

Jobban mondva az egyik lányban talán volt egy-két vonó.

2011. aug. 2. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!