Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek az emberek?

Miért ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon szánalmas amit sokan csinálnak, pl most is szállok lefele buszról 2gyerek aki nagynak hiszi magát lökdösött meg nem akart volna kiengedni ha tudott is volna aztán rászóltam hogy nyugodjon le, már egyből bekussolt, meg pl ha többen vannak valahol akár fehér akár barna sokszor látok olyat hogy egy csajt piszkálnak vagy ilyesmi, tényleg ennyire lesüllyedt az emberiség?
2009. nov. 2. 17:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyat se nagyon ismernek hogy barátság, főleg férfiaknál nem nagyon lehet elmondani a problémákat mert ha nem is röhögnek ki jól szétkürtölik stb, és van/volt 1 gyerek aki aztmondja barátom közben meg kétszínű kis varangy, és kibeszél meg minden
2009. nov. 2. 17:29
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi direkt provokálják egymást meg még pont az nézi le a másikat akinek lenne mit tennie magával
2009. nov. 2. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert tele vannak gondokkal és problémákkal, kisebbségi komplexusokkal és ezeket vezetik le. Ennyi, szokj hozzá, sajnos ilyenek az emberek. Természetesen van rengeteg kivétel.
2009. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Hát eszméletlen ez a világ. Én is tapasztalom. Valakit mindig ki kell szúrniuk, anélkül nem teljes a napjuk. De ha barátot keresel én szívesen barátkozom veled ha gondolod, normális emberek társasága, ha még csak interneten keresztül is de érdekel.:-)
2009. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játszd el, hogy döglött kutya vagy, és majd nem rúgnak beléd!
2009. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!