Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire szemetek az...

Miért ennyire szemetek az emberek?

Figyelt kérdés

Most jöttünk haza sétáról a kutyámmal. Egy Német Dog-om van. Épp a park mellett sétáltunk, a park szélén ült 5, háát ilyen 16év körüliek.

Tudni kell rólam, hogy a korom ellenére (21éves) eléggé alacsony vagyok.

Furcsán nézek ki azzal a hatalmas kutyával, de amit mondtak..:S


Odaszól az egyik srác: "mi lenne, ha a hátán utaznál törpe?" (közben a vele egy társaságban lévő lányok visítozva röhögnek...)


Én visszaszóltam, hogy: "mi lenne, ha a p.icsádba harapna s.eggfej?"


Ő vissza szólt, hogy: "ez a girhes? Hátba vágom ketté törik"


Erre már csak annyit mondtam, hogy "azért arra ne vegyél mérget"



1. Ami a legjobban fáj, megsértették a kutyámat!!!!

2. Én nagyon sokáig lelki beteg voltam amiatt, hogy alacsony vagyok, általánosban bántottak is miatta. Azóta nem, és úgy érzem/éreztem már nem érdekel, ahogy a mondás is tartja "Jóból kicsi is elég":)

De ez most padlóra küldött, kamaszkor ide-vagy oda, ennyire nem lehetnek mocskosak az emberek! Én csak sétáltam a kutyámmal, rájuk sem néztem.


De szívem szerint oda mentem volna, és adtam volna a gyereknek egy altatót, de úgy voltam vele, megalázóbb az, ha nem mutatom ki, hogy sík ideg vagyok, és csak mosolyogva válaszolgatok.


Veletek történt már hasonló?


20L


2011. aug. 2. 13:33
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
azért írtam a végére 20-at, mert 2 hét múlva leszek 21, de ez már részletkérdés:)
2011. aug. 2. 13:34
 2/22 anonim ***** válasza:
szemtelen dögök amúgy ha megkérdezem milyen magas vagy hány centi vagy és én meleted állok
2011. aug. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen kis tetvek csak falkában ekkora "hősök", ha egyedül vannak, gyakran meg se mernek nyikkanni. Ha nagydarab vagy duci lettél volna, akkor azért szólnak be. Mindegy ki jön arra, csak megmutathassák a haverok előtt, hogy milyen fasza gyerekek! Illetve mégsem mindegy, mert ha egy kigyúrt izomember jönne, még véletlenül se nyílna ki a szájuk, nehogy lealázza őket a haverok előtt.

Ne tőrődj a szerencsétlenekkel...

2011. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ja, ne törődj az ilyesmivel. szívás lehet alacsonynak lenni, és nehéz lehet vele megbarátkozni... az élet kemény, légy te is az
2011. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
mindössze 155 cm vagyok:S
2011. aug. 2. 13:42
 6/22 anonim ***** válasza:

Történt velem is hasonló. Csak akkor cigány lányok szóltak be, hogy hogy nézel ki milyen a hajad meg milyen ruha van rajtad. Nem fordultam hátra, inkább mentem előre.

Az ilyen szerencsétlennek nem kell foglalkozni, bizonyára nagy büntetés lehet saját magukra nézve az egész életük is, azért ilyen frusztráltak, hogy másoknak beszólogatnak.

Nem tudom mit teszek, ha máskor (nem cigány) beszól valami miatt, ami hiba van rajtam, de biztos, hogy nem hagyom annyiban a dolgot. Persze csak akkor , ha olyan hangulatban is vagyok.

Én amúgy 161-2 centi vagyok. Rám is mondták már, hogy törpe vagyok és alacsony. De igazából nem foglalkozok velük. :) Minden emberben van annyiféle hiba, nincs olyan, hogy tökéletes.

2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene foglalkoznod mindenféle kis idiótáva! :)
2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
haggyad őket,mert csak a szájuk nagy,ha odamentél volna a kutyáddal,nem lett volna ilyen nagy a szájuk....
2011. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Igen, mikor mondta, hogy hátba vágom ketté törik, akkor hirtelen megfordult a fejemben, hogy elindulok felé: "na, kipróbáljuk?"


De mondom áh.. milyen dolog már a kutyával fenyegetőzni

2011. aug. 2. 13:46
 10/22 anonim ***** válasza:

Igen, az emberek többségének csak akkor van nagy szája, amikor többen vannak körülötte. Nekem van egy számomra is érthetetlen esetem egy ilyen 16 körülivel. Nem állatos, de leírom.

XX tanfolyam kisgyerek haverokkal vesz részt rajta, szituáció gyakorlat - velem aki 160cm -keménykedve ugranak, hogy majd ők megmutatják. ... X héttel később vizsga - odamentem a gyerekhez (mert emlékeztem az arcára), hogy kérdezzek tőle valamit (mondjuk, hogy hányan vannak odabent).

Erre a gyerek bamba fejjel néz rám, meg sem mer szólalni, majd pedig arrébb vonul. ???


Szóval ennyit a szájhősökről.


Egyébként, ha a kutya megindult volna feléjük, tuti rögtön más reakciójuk lett volna.

2011. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!