Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ennyit bent lenni...

Egyetemen ennyit bent lenni nem sok nektek?

Figyelt kérdés

Most van egy nap, amikor 9:40-16:10ig vannak óráim.

Volt már rá példa, hogy 9:40-14:30ig voltak, de már azt is alig bírtam a végére.


Nem sok egy napra ez a tömény 6 óra tanulás egyhuzamban? (Nyilván vannak szünetek, de gondolom tudjátok, hogy az a 10p kb semmi pihenés)


Középsuliban könnyebben bírtam, talán azért mert nem koncentráltam órán vagy nem tudom. Mit gondoltok?



2022. jún. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
El vagy tévedve barátom. Én azért írtam így, mert dühből cselekedtem. Egyesek meg direkt veszekedni akarnak és provokálni. Mint ahogy most te is teszed, mert semmi hátsó szándék nem volt a kérdésemben, TI teszitek megbotránkoztatóvá.
2022. jún. 14. 12:21
 42/48 anonim ***** válasza:
39%
Hagyjátok, majd lehullik a tojáshéj a picsájáról, aztán rájön, hogy igazatok volt. Nem fogja mondani, a fajtája sosem mondja, csak a képzés végére szépen meghúzza magát és befogja a nagy pofáját.
2022. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
:"D Na az ilyen emberektől mint te utsó mentsen meg az isten. Gyászkalász.
2022. jún. 14. 12:58
 44/48 anonim ***** válasza:
0%
A te fajtád miatt erősen ajánlott az óvszer használata 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Azért mert szar az életed, nem kell rajtam levezetni a feszkót.
2022. jún. 14. 15:56
 46/48 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon egyszerű, nem voltam benn ennyit.

Szelektálni kell, laborra meg gyakorlatra értelemszerűen mindig bejártam, előadásra viszont csak akkor, ha katalógusos vagy tényleg jó az oktató. Ezerszer jobb volt így, mert a felszabaduló időben tudtam pihenni vagy tanulni, házikkal foglalkozni.

2022. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nálam ez nem játszik. Mindegyikre be kell menjek. De már kezdem elfogadni. Azért köszi!
2022. jún. 14. 23:05
 48/48 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem sok, hozzá vagyok szokva, középsuliban volt olyan nap, amikor 11 órám volt egy nap, heti szinten meg volt, hogy 42 tanórám volt (különórákat nem számítva).
2022. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!