Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ennyit bent lenni...

Egyetemen ennyit bent lenni nem sok nektek?

Figyelt kérdés

Most van egy nap, amikor 9:40-16:10ig vannak óráim.

Volt már rá példa, hogy 9:40-14:30ig voltak, de már azt is alig bírtam a végére.


Nem sok egy napra ez a tömény 6 óra tanulás egyhuzamban? (Nyilván vannak szünetek, de gondolom tudjátok, hogy az a 10p kb semmi pihenés)


Középsuliban könnyebben bírtam, talán azért mert nem koncentráltam órán vagy nem tudom. Mit gondoltok?



2022. jún. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
70%

#8

Nem az zavar, hanem a nagy pofád - mindketten tudjuk - most még a semmire.


Itt pattogsz gólyaként vagy másodéves alapszakoskaként, mintha nem is tudom, már hol tartanál. Nem az a baj, hogy fogalmad sincs semmiről, hanem az, hogy mellé rohadt nagy a pofád és nagyjából irreleváns dolgokról hiszed, hogy valódi mérői a képességeidnek. Innen is látszik, hogy még fordítva ülsz a lovon.


Ami alapvetően nem az én bajom, de attól még bicskanyitogató.

2022. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Ne irigykedj retard. Sajnállak.
2022. jún. 13. 10:22
 13/48 A kérdező kommentje:
Változtass kicsit az emberekhez való hozzáállásodon, mert ez a mentalitás az, ami hosszútávon nem kifizetődő. Bár ez alapvetően nem az én bajom, de attól még bicskanyitogató. :)
2022. jún. 13. 10:26
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
A fáradtság egy ilyen nap után "aranyos", mivel egy 10-től 4-ig tartó munkahely álom lenne. De kétségtelen, hogy egy emberi agy nem tud 6 órán át tömény információáradatra figyelni. Azt neked kell tudni, hogy mi az, ahol mondjuk csak a diákat olvassák fel (és megkapjátok a diákat) és mi az, amire jobban érdemes figyelni, és aszerint tartalékolni a figyelmedet.
2022. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha megterhelőnek tartod ezt az időbeosztást, válassz részidős képzést... Aztán még dolgozni is tudsz mellette.
2022. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jún. 13. 11:04
 17/48 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Én mivel tanársegéd voltam és gyakorlatot is tartottam (2 másik iskola társammal), így csak pislogok, hogy ilyen keveset kell bent lenned.

Én abban az évben este 7-8 előtt nem jutottam haza, de reggel ugyan ebben az időben már bent voltam. Szóval szerintem nem sok.


Amikor nem segéd voltam, akkor dolgoztam és azért ment el az egész napom. Ez a pár órácska (4-6) az semmi. Dolgoznod is többet kell majd, főleg az elején, hogy bele tanulj a valódi munkába, bár ez függ attól hol szeretnél elhelyezkedni.

2022. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 8-tól 19:30-ig voltam minden kedden egy félévig, 2-3x volt 10 lerces szünet. Nem kellemes, de tűthető. Mind gyakorlat volt, így nem volt lehetőség nem bejárni. Viszont az embernek kiesik a szeme 4 óra mikroszkópozástól :D

Bele lehet rázódni, később jobban bíeod majd.

2022. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
40%

Amúgy én nem értem mit lehet egy anonim oldalon ennyit vitatkozni feleslegesen, nevetek néha az ittenieken. 🤣


A kérdező feltett egy kérdést, bizonyára új neki ez a helyzet, nehezen szokja meg, van ilyen. Középsuliban én is végigfetrengtem az órákat, egyetemen azért komolyabb a szitu, ott illik figyelni is, ami ugyebár azért megterhelő annak, aki korábban nem volt hozzászokva, majd belejön.


Erre itt elkezd valaki vagánykodni, meg nyomni a kötekedést. Totál értelmetlenül egy anonim oldalon... Meg hogy nem tart ott a kérdező még, hogy ilyen hozzáállása legyen..... azt se tudjátok kicsoda, lehet h a szüleiteket kirakja huszezresekből bármikor annyi milliárdja van, meg soha nem kell dolgoznia se majd, semmit nem tudtok egymásról, mégis itt veri magát mindenki 🤣🤣 Ehhez kell vmennyi kisebbségi komplexus, hogy teljesen jelentéktelen virtuális szócsatába ennyire belemenjetek.

2022. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy egyetemista, kérdező? Furcsállom, hogy most merült fel a kérdés, mert június van, vizsgaidőszak közepe, 1-2 féléven minimum túl kell lenned már, annyi idő alatt meg bőven bele lehet(ett volna) szokni.
2022. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!