Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ennyit bent lenni...

Egyetemen ennyit bent lenni nem sok nektek?

Figyelt kérdés

Most van egy nap, amikor 9:40-16:10ig vannak óráim.

Volt már rá példa, hogy 9:40-14:30ig voltak, de már azt is alig bírtam a végére.


Nem sok egy napra ez a tömény 6 óra tanulás egyhuzamban? (Nyilván vannak szünetek, de gondolom tudjátok, hogy az a 10p kb semmi pihenés)


Középsuliban könnyebben bírtam, talán azért mert nem koncentráltam órán vagy nem tudom. Mit gondoltok?



2022. jún. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
84%

Hát nekem ezek a lazább napoknak számítottak volna. 8-19:30 a rekordom, de simán volt 10-19:30 és 8-17:30.


Nem tudom, milyen szakon vagy, mennyire kemény, de azért ezt még ki lehetne bírni. A probléma inkább az, hogy nem tanultál középsuliban órákon, tehát nincs meg a megszokott hozzáállásod ehhez.

2022. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
68%
9-19:30 volt órám minden kedden és csütörtökön, szerintem ne rinyálj! :D Kaja, víz, B-vitaminok és magnézium! ;)
2022. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
23%

Dolgozni hogy fogsz, ha már 6-7 óráktól kivagy?

Egyáltalán a középiskolát hogy végezted el? Én egy nem túl erősbe jártam és 7-8 tanóra teljesen megszokott volt. Utóbbinál ugye kezdtem 8-kor és du. 4-re végeztem.

Ne haragudj, de ha ennyire lusta vagy, el kéne gondolkozni az egyetemen, hogy neked való-e perpillanat.

2022. jún. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%

Mikor utoljára nappali tagozaton voltam, általában végig benn kellett lennem 9 és 18 között...


Volt olyan témaműhely, ami 2 napig tartott, hazamentünk aludni, aztán mentünk vissza kb :D

2022. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

Utsó, nem vagyok lusta. Nem véletlenül kerültem be egyetemre. Képzeld én is van, hogy vizsgaidoszakban egy heten minden nap tanulok 7-8 órát. Erős középsuliba jártam. Egyszerűen elfárad az agyam ennyi koncentrálástól.


6-7 óránál meg nem tervezek többet dolgozni a jövőben :)

2022. jún. 13. 09:05
 6/48 anonim ***** válasza:
27%

"Nem véletlenül kerültem be egyetemre."


260 ponttal be lehet már kerülni. Az kb egy kettes emelt és egy hármas középszintű érettségi, némi nyelvtudással.


Kívánom, hogy ne kelljen 6-7 óránál többet dolgoznod, bár kisebb arccal jobban szokott menni az előremenetel.

2022. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
20%
Ja és az emberek fele az első évben kihullik. Többnyire pont azért, mert nem tanulta meg, hogy bele kell tenni az energiát a dolgokba, mivel középiskolás korában enélkül is boldogult. Miért is akkora érdem bekerülni?
2022. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Igen, ki is hullottak sokan. Nem vagyok köztük. Miért is zavar téged ennyire, hogy nem bírom fent tartani a figyelmem? Honnan tudod, hogy nem küszködök adhd-val?
2022. jún. 13. 09:18
 9/48 anonim ***** válasza:
17%

6-7 óránál nem tervezel többet dolgozni 😂😂

Jól megleszel majd a közmunkával vagy valami éhbéres részmunkaidővel. Tudod, a megélhetéshez dolgozni kell rendesen, a diplomásoknak is.

2022. jún. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

:"D

Annyira nevetséges ahogy dobálóztok a hülyeségeitekkel.

Fogalmatok sincs az életemről, mégis mindenről úgy beszéltek, mintha ti jobban tudnátok.


Elárulom: nem fogok többet dolgozni 7óránál. De valszeg 6ot max. :)

2022. jún. 13. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!