Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen hány órátok van kb...

Egyetemen hány órátok van kb egy héten? 12-14 óra sok vagy kevés? Nézegettem a tantervet és kb ennyit számoltam. Emellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
12 duplaóra vagy 6 duplaóra=12 óra? Amúgy nagyon függ attól, hogy milyen az órarended, és milyen szak. Oké, hogy ennyi órád van, de tanulnod is kell, és gondolom még levegőt is akarsz venni néha...
2019. febr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

12*90 perc :)


Persze, tudom hogy sok mindentől függ. Főleg attól, hogy mennyi lyukasóra lesz közöttük.


Csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy másoknak mi a tapasztalatuk + tudjak mihez viszonyítani.

2019. febr. 25. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. ennyit volt (a végén már nem). Én még egyszer ennyit készültem is az órákra, szóval amellett már nem nagyon tudtam volna dolgozni. Plusz ugye a bejárás (nekem irányonként 1 óra), enni is kell stb., ez mind idő. Nálunk a zh-k (kb. témazáró, ha most leszel elsős és még nem tudod) az egész félévre elosztva voltak, minden hétre jutott egy, az ugye még másfél óra, nem olyan sok, de számolni kell vele.
2019. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 19*90 perc van összesen. Hálisten egy db 2órás lyukasom van összesen, így egész jó szerintem.
2019. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és emellett max hétvégén tudnék dolgozni. Vagy ha nem járnék be előadásokra.
2019. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 13-szor 90 perc van most, dolgozom mellette átlagosan 14-16 órát. Egy rendes munkahelyen még a félállás is legalább 20 óra, nekem pedig ez is alig fér bele, nagyon kifáraszt. Lehet ha úgy lenne elosztva, hogy mondjuk mindennap van 2-3-szor 90 perc (amiből akár nem is muszáj mindenre bejárni), és mellette mondjuk napi 4 órában valami nem szellemi munkát végeznék jó társaságban, az jobban menne.
2019. febr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hasznos volt :) A 19 óra nagyon soknak tűnik, azért amellett érthető, hogy nem fér bele. Az viszont megnyugtat, hogy 13 óra mellett még belefér a munka, még ha nem is sok. Nekem sincs szükségem sok pénzre, a lakás adott csak az egyebekre kéne magamnak megkeresni a pénzt. Heti 1-2 műszak már jó lenne, remélem akkor, ennyit valahogy meg tudok oldani majd, mert más lehetőségem nem nagyon lesz.
2019. febr. 28. 08:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!