Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen ennyit bent lenni...

Egyetemen ennyit bent lenni nem sok nektek?

Figyelt kérdés

Most van egy nap, amikor 9:40-16:10ig vannak óráim.

Volt már rá példa, hogy 9:40-14:30ig voltak, de már azt is alig bírtam a végére.


Nem sok egy napra ez a tömény 6 óra tanulás egyhuzamban? (Nyilván vannak szünetek, de gondolom tudjátok, hogy az a 10p kb semmi pihenés)


Középsuliban könnyebben bírtam, talán azért mert nem koncentráltam órán vagy nem tudom. Mit gondoltok?



2022. jún. 13. 08:28
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
30, hiába kattogsz ezen, egyrészt ennek már semmi köze a kérdező eredeti kérdéséhez, másrészt nem mindenki irodában dolgozik, rengeteg munkakör van ahol egyszerűen nem lehet nem figyelembe venni az időt. Bárki aki rendelkezésre álló ügyeletes (akár orvos, akár ügyfélszolgálatos), vagy szolgáltatást nyújt (masszőr, tanár) nem tudja lerövidíteni a munkaidejét, akármilyen hatékonyan dolgozik.
2022. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
28%

30

Oké, akkor sok sikert a keresgéléshez majd. Úgy bírom, mikor olyanok nyekeregnek, akiket még gyakornoknak sem vettek fel.


Kezdj el melózni, tegyél le szakmailag az asztalra valamit, nézz körül a munkaerőpiacon és beszélgessünk egy kicsit akkor majd, hogy miért hülye a világ és te egyedül miért nem.

2022. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
Miért kell egymással így kommunikálni nem értem. Épp azon gondolkodtam ma, hogy képernyő mögött mindenki vágja egymáshoz a csúnyábbnál csúnyább szavakat, mintha nem lenne értékük. Bezzeg élőben senki nem szájhősködik. Nagyon nem szeretem ezt a világunkban.
2022. jún. 13. 22:34
 34/48 anonim ***** válasza:

32 úgy birom az ilyen világtalan nyomorultakat, akik azt se tudják ezen az anonim csődök gyülekezete oldalon, hogy ki kicsoda mégis verik magukat meg habzik a pofájuk is, hogy mindenáron övék legyen az intellektuális fölény, meg megnyerjék a virtuális bilentyűharcot. 🤡🤡🤡


Azt se tudod ki vagyok, lehet a reggel kipottyantott székletem tövbet ér nálad mit vered magad? Elkezsi még gyakornokra se vesznek fel🤣🤣🤣


Olyan melóm van, hogyha akarom be se megyek, hanem telefonálok a bentieknek, hogy ma itthonról végzem mert nincs kedvem felkelni. 🤣 Én csak nevetek, meg stórakozni jövök ide a sok gyökérhez, akik olyan komolyan veszik magukat.

2022. jún. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Tudjuk itt mindenki milliomos mindenkinek álom munkahelye van😂 És mindenki hazudik 😘
2022. jún. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 Kólauborkával ***** válasza:
Egyébként az értelmi szintet tökéletesen tükrözi a tény, hogy egy mondatot sem tud leírni a szájkaratésunk “smiylek” nélkül. Gyerekekkel nem vitatkozom, nincs értelme.
2022. jún. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Én most írtam ide először de ne zavarjon
2022. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
Nekem is a stílusa volt az első, amiről lejött, hogy ez az ember még dolgozni sem dolgozott egy percet az életében, nemhogy normális munkakörben. 😂 Úgy könnyű
2022. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
47%
Majd rájönnek hogy a munka világa milyen. Nem fog hozzá alkalmazkodni a munkahely
2022. jún. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
72%
Na kérdező, te is visszavehetsz szépen az álszent drámázásból, tekintve, milyen stílusban ugattál meg retardoztál pár oldallal ezelőtt. Élőben meg egy laza egyetemi “beosztás” miatt is picsogsz. Ennél sokkal, de sokkal többet kell tanulni sok helyen, mint láthatod a kommentekből, de a középiskolában is kell ennyit. Nehogy már simogassuk a buksidat, mert leszartad anno, valahogy összekapartál pár pontot, hogy bejuss és ettől azt hiszed, letettél már valamit az asztalra (tudom, minimum 400-at, mint itt mindenki), aztán rinyálsz, hogy jajj, ezt nem bírod. ADHD-val dobálózni meg egyenesen bicskanyitogató. De nyilván nincs semmi bajod a lustaságon kívül, csak próbálsz ilyeneket kitalálni utólag, hogy a magad előnyére fordítsd a sztorit.
2022. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!