Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villamos büntetés?

Villamos büntetés?

Figyelt kérdés

Ahogy felszálltam a villamosra, el se tudtam sétálni a kocsi végéig hogy lekezeljem a vonaljegyemet, 2 lila BKK karszalagos 0nd0gyurma utamat állta és megbüntetett 12 ezerre. Hiába mondogattam hogy de hát most szálltam fel, akkor kellett volna szerintük lyukasztanom mielőtt megjelentek, azaz mikor még a villamos közelében se voltam... Addig fenyegetőztek hogy rendőrt hívnak, feljelent a BKK meg fene tudja mi hogy inkább kifizettem, de ez volt minden pénzem kb. Vissza tudom valahogy szerezni? Ha besétálok a központba és panaszt teszek? Van valami kamera amit visszanéznek vagy elzavarnak?

Haza sajnos nem tudok menni mert se pénzem, se bátorságom. (Apám agyonverne, nem a megértéséről híres, legutóbb azért vert szét mert mikor leküldött a boltba tejfölért, én vittem neki, csak azt elfelejtette mondani hogy ha már nem akciós akkor ne vegyem meg, 120 forinttal drágábban. Na ez most pont 100x annyi pénz...)



júl. 25. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy felszállsz lyukasztás! És nincs büntetés! 2 mivel befizeted elismerted tehát nem tehetsz a BKK ellen SEMMIT!
júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Időközben visszavontam a feljelentést, a tegnapi emailemre nemrég válaszoltak, sikerült megegyeznünk peren kívül, úgy néz ki :)
júl. 26. 18:04
 43/62 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs! A kérdés feltételezhetően KAMU!
júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a válaszod KAMU! De valamelyik KAMU! És nincs ilyen bocsi most vissza vonom mert akkor is megegyezünk!
júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
100%
Tehát legközelebb legyen hihetöbb a mese!
júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

Az a lényeg hogy jó vége lett a "mesének" bármit mondtok, végre megnyugodott a lelkem :D


De amúgy megvan a bünticédula, felrakhatom lefotózva, bár minek bizonygatnék bármit is...

júl. 26. 18:24
 47/62 anonim ***** válasza:
100%
De ilyen nem létezik! Ahol felszállsz ott kell érvényesíteni nem az utolsó ajtónál vagy hol!
júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is ha ez valóban megtörtént! Akkor már egy hírmegosztó oldalon ott lenne a cikk
júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam én az elején, hogy ordas kamu a sztori 🤣
júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

Igen, kamu

Unalmamban ilyeneket írkálok ki

Nincs jobb dolgom 2 UV között -.-


Na mindegy

Engedjük el a kérdést, már tárgytalan. Csak kis megnyugtatásra vagy tanácsra lett volna szükségem, de hiába próbáltatok lehúzni, ahelyett hogy sírtam volna inkább intézkedtem :)

Azért ritka toxikus egy közössége van az oldalnak, büszkék lehettek magatokra. Pedig tényleg csak segítséget akartam kérni mert hazamenni is rettegtem apám miatt, csak nehogy egyszer ti is hasonló helyzetbe kerüljetek...

júl. 26. 18:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!