Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villamos büntetés?

Villamos büntetés?

Figyelt kérdés

Ahogy felszálltam a villamosra, el se tudtam sétálni a kocsi végéig hogy lekezeljem a vonaljegyemet, 2 lila BKK karszalagos 0nd0gyurma utamat állta és megbüntetett 12 ezerre. Hiába mondogattam hogy de hát most szálltam fel, akkor kellett volna szerintük lyukasztanom mielőtt megjelentek, azaz mikor még a villamos közelében se voltam... Addig fenyegetőztek hogy rendőrt hívnak, feljelent a BKK meg fene tudja mi hogy inkább kifizettem, de ez volt minden pénzem kb. Vissza tudom valahogy szerezni? Ha besétálok a központba és panaszt teszek? Van valami kamera amit visszanéznek vagy elzavarnak?

Haza sajnos nem tudok menni mert se pénzem, se bátorságom. (Apám agyonverne, nem a megértéséről híres, legutóbb azért vert szét mert mikor leküldött a boltba tejfölért, én vittem neki, csak azt elfelejtette mondani hogy ha már nem akciós akkor ne vegyem meg, 120 forinttal drágábban. Na ez most pont 100x annyi pénz...)



júl. 25. 22:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
100%
De nem! Ilyen NINCS amelyik ajtónál felszállsz ott KÖTELES VAGY érvényesíteni és nem a kövi ajtónál! A BKV ezért nem bünős
júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat nem BKV hanem BKK
júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kártérítés meg nem létezik! Xdddd
júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

Na mindegy

Akkor legyen mese (mondjuk a jogász tényleg sántít, én gazdász karon vagyok éppen egyetemre mentem, de az egyik haverom meg végzős jogász, bár tényleg nincs még diplomája)

Már nem aktuális amúgy se a kérdés, csak törölni nem lehet.


Azt tudom hogy a szabály szerint a felszálló ajtónál kell érvényesíteni de 1. Honnan tudják hogy melyik ajtónál szálltam fel? 2. Mi van ha nem működik az a lyukasztó? 3. (Mint jelen esetben lehetett volna, 100%) Honnan tudták volna hogy tényleg sorba állok vagy azt kamuzom hogy a többiekre vártam eddig ezért lyukasztok csak most hogy megláttam őket.

Ezért is logikusabb hogy oda megyek ahol nincs senki hogy minél hamarabb túl tudjak esni a lyukasztáson és le tudjak ülni.

júl. 26. 15:34
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Toronyórát arany nyaklánncal ne adjanak kárpótlásul? Hülyeség helyett inkább írd majd le mennyi volt a perköltség, amit elbuktál.
júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
82%
Oké a Technikai hibát mondhatód mert és megnézi mert ez is a feladata! 2 nem tudhatja! 3 elvileg ha jól tudom első ajtónál kell fellszálni! Nem hülyék látják, hogy sor van!
júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%
Bemegy a rendőrségre és szarrá pereli a BKV-t :D:D:D:D Egyre coolabb a sztori bro.
júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:

Mi az hogy nem létezik ilyen kártérítés?

Nem hallottál még peren kívüli megegyezésről? Azt is mondhatnám hogy legyen unikornisos úszógumi a fájdalomdíj, ha nekik az a feltétel megfelel hogy ne vonjuk be a hatóságokat.


Ha a feljelentésnek más haszna nem is lesz, legalább az idegbeteg apám látni fogja hogy nem hagytam annyiban és nem fog megint nekem jönni -.-

júl. 26. 15:38
 29/62 anonim ***** válasza:
100%
Ügye? Úgy láttom! Hiába mondom nem érthető!
júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
75%
Utoljára mondom könyörköm a BKK-nak lesz igaza!
júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!