Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nők miért nem tudnak autót...

A nők miért nem tudnak autót vezetni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 06:52
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
59%

"Nekik viszont jobb a térlátásuk (evolúció: Nők gyűjtögettek fel kellet térképezni az egész erdőt), ezért városban jobbak nálunk ez el kell ismerni."


Ennél komolytalanabb nem is lehetne az egész hozzászólásod. Egy kicsit nézz már utána a dolgoknak, mielőtt hülyeséget beszélsz.

2014. nov. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 Beviz Elek ***** válasza:
71%

#18


Ezt gondold át, hiszen ha iszol nem lenne ki hazavigyen:D


Szerintem sokkal nagyobb hangsúlyt kellene az elméleti és a gyakorlati oktatásra fektetni, illetve kivitelezhetetlen, de nem ártana ha a friss jogsisok mellett egy tapasztalt sofőr ülne aki tanítja őket.


Legidegesítőbb példák:

Gyér forgalomban mész a Váci úton és nem tudsz haladni mert a két lúzer egymás mellett megy, nem veszik észre hogy feltartanak.

Pályán haladsz, nem tudják felmérni a sebességkülönbséget és nem tudnak lehúzódni hogy elengedjenek (és nem kellene lassítson csak sávot váltani). Ha jobbról megelőzöd akkor pedig egy veszélyes őrült vagy.

Vagy amikor 90-es korlátozásnál tartod a tempót a sor mögött, meglátják a rendőrt és hirtelen befékezned előtted 70-re.

2014. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
69%

Azt azért nem ártana tisztázni, hogy azok sem JÒ vezetök, akik agresszíven mindenkit elöznek, ha lehet, ha sem, illletve bevágnak a másik elé, a megengedettnél "elvböl" 20-30-cal többbel mennek! Ök legalább annyira ROSSZ vezetök, mint akik a megengedettnél lassabban mennek, illetve bizonytalanok. Érdekes módon akik leszoritják a másikakat, vagy beláthatatlan kanyarban elöznek azik KIVÈTEL NÉLKÜL férfi vezetök!!!!!


Ahogy a válaszom elején írtam, azok többsége férfivezetö, és a legtöbb azt hiszi, hogy EZ a jó vezetési stílus.


Legalább annyi ROSSZ férfi vezetö van, mint nöi, csak mások a tipikus hibáik.

2014. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%

Ember, ébresztő, a közlekedők 95%-a 10-20-30-al a sebességhatár felett közlekedik. Lehet arról vitatkozni, hogy ez jó vagy sem, de ha nem veszed fel a forgalom ritmusát, akkor így is, úgy is te leszel a birka.


Tehát tételezzük fel, hogy igazad van, ezek alapján a közlekedők 95%-a rossz vezető, ok. Köszönjük, Emese.


Akik leszorítják a másikat meg kanyarban előznek azok nem férfiak, hanem idióták. Más kérdés, hogy a nők meg azért nem csinálnak ilyet, mert a gázpedált sem nagyon találják...pedig néha nem ártana.


Személyszerint sosem szoktam cseszekedni azzal, aki legalább a sebességhatárt jelentő tempót tartja, még akkor se, ha jómagam mennék gyorsabban is. Viszont egy kanál vízben meg tudnám fojtani azt, aki 50-nél 35-el, 90-nél 70-el, vagy pályán 110-el araszol (belsőben).

2014. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
No komment!
2014. nov. 28. 11:51
 27/40 A kérdező kommentje:
A nők maradjanak inkább a fakanálnál!
2014. nov. 28. 12:00
 28/40 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, nem kell ennyire szélsőségesen látni a dolgokat. Magam is többször leírtam itt a topicban, hogy szerintem is komoly gondjaik vannak a nőknek a volán mögött, de azért sz.rba venni nem kell őket, inkább megpróbálni segíteni nekik, ahol lehet.
2014. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Beviz Elek ***** válasza:
78%

Jó a videó! Az anyós jut róla az eszembe. Átment az első majd a hátsó kerékkel a porszívón és fel sem tűnt neki.


Úgy gondolom hogy fölösleges példákkal dobálózni, lehet felhozni mindkét nemből mindenfélét, de a társadalomban nem véletlenül alakulnak ki az előítéleteket.


A francia kocsi rossz, a nők rosszabbul vezetnek, a c gányok lopnak.


Ezeknek mind van alapja!

2014. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
57%
Ott a pont, én is ezt pofázom.
2014. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!