Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nők miért NEM TUDNAK NORMÁLI...

A nők miért NEM TUDNAK NORMÁLISAN VEZETNI?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, vezet, és közben(!) sminkel, és telefonál! Fogja a telefont, a másikkal a szemét sminkeli, és könyökkel(!) tartja a kormányt! Ja, és nézi magát a napellenzőben! Hát amikor megláttam.... Nem jutottam szóhoz!

Komolyan ilyenkor hol vannak a rendőrök?

Az ilyennek miért adnak jogsit?

És még akkor kivannak akadva a nők, hogy leszólják őket, mert nem tudnak, vagy nem is a vezetésre figyelnek!


2011. jan. 22. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
nem egy férfi gyökér sofőrnek és ismerek női rally pilótát:) igazából nem lehet általánosítani de tény hogy kevesebb jó sofőr van közöttük...
2011. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

"mert a nők egyszerre több dologra is tudnak figyelni"

például kiválóan tudnak egyszerre sms-ezni meg karambolozni.

2011. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
11%
A lényeg, hogy a felsoroltak ellenére mégis eljutnak Ából Bébe hacsak ki nem fogy a benzinjük. :)
2011. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én még olyat nem láttam aki sminkelte volna magát vezetés közben.

A legtöbb nő nem szeret tolatni, parkolni, mindig a könnyebbik utat választja. Nincs műszaki érzékük, nem érzik hogy mikor kell váltani, nekik be kell magolni hogy pl 2-esbe 20nál, 3-asba 30-nál stb.

Félnek a forgalmi helyzetektől. Anyám nem mer nagyvárosban vezetni, fél sötétben vezetni, fél ismeretlen helyre menni.

Én 1 éves jogsimmal bárhova el merek menni, merek és tudok is parkolni pedig nagy kombink van.

2011. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Én már láttam nőt kamiont vezetni. Sokal normálisabb volt, mint a pasik. Nem volt agressziv, nem tolt, és nem éreztette, hogy ő alatta nagyobb vas van, mint a tisztelt "férfiak".
2011. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
most mindenki jön és ír két kivételt, amikor egy nő jobb volt mint egy férfi... de ez még nem változtat semmin. nyilván vannak kivételek, magától értetődő hogy MINDEN férfi nem lehet jobb MINDEN nőnél :D
2011. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Fogadni merek, hogy az anyám jobban vezet mindenkinél aki írt ide...:) (:'D) Ezt viccen kívül mondom, tényleg nagyon jól vezet. Egyébként én egy nőt se láttam még sminkelni magát vezetés közben... De kár általánosítani, valakinek megy, valakinek nem.
2011. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

Én már láttam balesetet, ahol a Nö belecsattant az álló autóba fékezés nélkül.

Amikor kiszállt a kocsijából, a szája szélétöl a füléig ért a rúzs csík.


Mi a jobb, ha egy Nö sminkel vagy egy idióta Férfi, aki száguldozik?

2011. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Tubarózsa ***** válasza:
60%

Az tény hogy van nagyon sok sz*r női söför, de nem mindenki!! én "csak" rúzsozni láttam nőt menet közben. meg telefonál a belsősávba és kishiján meg is áll... de láttam már pasiból is ilyet.(najó azért ő nem rúzsozta magát:D)

am meg én is elmerek menni bárhova. nem ijedek meg a bp -i csúcsforgalomtól, a csuszos utaktól, stb. 2éve van jogsim. parkolni azért nem szeretek (főleg szükhelyre), mert nem szervokormányos az autom... igen csak fáj a csuklom mire "végzek":D.

szóval ne álltalánosits, nem minden nő béna, pasiból is van bőven.

az meg h az ilyen miért kapott jogsit? vagy sok pénze volt v jól furulyázott v mind2.....

ja és igen kivagyok akadva ha leszolnak, főleg olyan aki nem ismer h hogy vezetek.

üdv. 20L

2011. jan. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

hagyjuk már ezt az - már elnézést de - "balf*" szöveget hogy "mert a női sofőrök...."


Ennek az alapja valszeg arra az időre nyúlik vissza amikor még cégeknek meg néhány gazdagabb embernek volt csak autója, átlag magánembernek nem igen. A céges autókat (mivel a cégek vagy szállítással foglalkoztak vagy olyan dologgal ami alapból férfi munka volt) főleg pasik vezették. A gazdagabb emberkék meg esetleg megvették a jogsit a nőnek, meg a kocsit. Akkor valszeg arányaiban több ilyen "rúzsozok menet közben" (esetleg újgazdag) nő volt.


Azóta változott a világ. Ma már sok nőnek telik jogsira és/vagy autóra. Az tény hogy a nőknek nincs olyan műszaki érzékük de attól még nem feltétlenül sokkal bénábbak, esetleg inkább bizonytalanabbak. Parkolásnál talán valóban több idő kell nekik, de ez inkább a térérzékhez vezethető vissza.


Azért az jelent valamit hogy a biztosítók szerint a női sofőr kevesebb kockázatot jelent, márpedig ha valahol hát épp a biztosítási szakma az, ahol csak a pénz számít semmi más, tehát egy biztosító nem "legendákra" meg előítételekre fog alapozni, hanem statisztikákra.


És lehet tagadni, de a több dologban egyszerre figyelésben jobbak a nők.


Sok béna pasi is van, de a pasik ellenük nem emelik fel a hangjukat, mert a pasik összetartók, a nőknél meg nem divat szídni a béna pasikat.


Amikor tanultam vezetni nem egy csajszi mögött ültem, és egész ügyesek voltak. Egy kettőnél inkább az volt a baj, hogy nem mert gázt adni, mert "jaj akkor hangos lesz a motor, nem akarom gyilkolni...."


27/f

2011. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!