Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nők miért NEM TUDNAK NORMÁLI...

A nők miért NEM TUDNAK NORMÁLISAN VEZETNI?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, vezet, és közben(!) sminkel, és telefonál! Fogja a telefont, a másikkal a szemét sminkeli, és könyökkel(!) tartja a kormányt! Ja, és nézi magát a napellenzőben! Hát amikor megláttam.... Nem jutottam szóhoz!

Komolyan ilyenkor hol vannak a rendőrök?

Az ilyennek miért adnak jogsit?

És még akkor kivannak akadva a nők, hogy leszólják őket, mert nem tudnak, vagy nem is a vezetésre figyelnek!


2011. jan. 22. 19:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20:25 ez 1000 éves történet amit mindenki mesél, én pl majd 10 éve hallottam először.
2011. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

am ha igazán rossz söfőrt akartok akk bemutatom anyámat. :)

júliusban volt h megy az akkor 8 hónapos 7es BMW-vel az egyik körúton v min (2x3 sávos volt) Berlinben és nem tudott dönteni h mit csináljon mert evett, ivott, telefonált, és a gps-t állította be. hehh :(

Középen ment és 1ik oldalról éppen h neki nem ment a kamionnak, megijedt és másik irányba rántotta a kományt ahol telibe talált 1 audit és persze megint a másik irányba rántotta a kormányt ahol a kocsi orrán szinte kerestül ment a pótkocsi kereke, meg ha már arra jártak a többiek is akkor még összeütköztek v 10en.

a kocsi totálkárosra tört és még v 600e-be került baráti áron a hazahozatal. muter tizenpár napig német korházba volt.

és még jól meg is büntették a balf@szságáért.

nővérkém hasonlóan vezet de anyám mellé már nem merek beülni xd xd

2011. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!