Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nők miért NEM TUDNAK NORMÁLI...

A nők miért NEM TUDNAK NORMÁLISAN VEZETNI?

Figyelt kérdés

Sokszor látom, vezet, és közben(!) sminkel, és telefonál! Fogja a telefont, a másikkal a szemét sminkeli, és könyökkel(!) tartja a kormányt! Ja, és nézi magát a napellenzőben! Hát amikor megláttam.... Nem jutottam szóhoz!

Komolyan ilyenkor hol vannak a rendőrök?

Az ilyennek miért adnak jogsit?

És még akkor kivannak akadva a nők, hogy leszólják őket, mert nem tudnak, vagy nem is a vezetésre figyelnek!


2011. jan. 22. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Dunaújvárosban még női buszsofőr is van!:) Szerintem egész jól vezet csak erősen fékezget, egyébként néha jobb mint sok férfi buszsofőré.:)
2011. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nő vagyok, eddig mindig nagy erőkkel kiálltam a női vezetők ellen, de az az igazság, hogy már betelt a pohár nálam. Igazából nem is a vezetési képesség miatt, hanem a stílusuk miatt. 7 éve vezetek, és ezalatt az idő alatt csak női sofőrökkel alakult ki olyan konfliktusom, amikor elkezdtek velem ordenáré hangnemben üvölteni, ráadásul még csak igazuk sem volt.


Ne ezt én nem tusom elviselni. Mindenki hibázik, emberek vagyunk, de hogy bocsánatkérés(még ezt sem várom el) helyett még neki álljon feljebb, az nagyon kiakaszt!

Sávváltásnál is jellemzően férfiak engednek be, aztán ha egy szituációban nekik kellene arrébmenni, akkor meg olyan fejet vágnak, mintha valami hatalmas szívességet tettek volna nekem.


Üvöltenek és nyomják a dudát, miközben fogalmuk sincs a körülöttük lévő dolgokról.

A bénább férfiak, legalább csöndbe vannak és továbbállnak.

2011. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
76%

Az én szűkebb családomat 3 autóbaleset is érte, mindhármat férfi okozta- (mindháromszor családtagok voltak vétlenek)


Bár én nő vagyok- és van valamennyi műszaki érzékem- de jót röhögtem azon, hogy a nők bemagolják azt, hogy mikor kell váltani.

Én bevallom, nem tudok különbséget tenni a motorhangok között - dízel-benzines, hányasban van- mert nem érdekel.

Mindig azon nevetünk a férjemmel hogy amikor mondom neki, hogy a gyerekre a barna autós mackónaciját adja- csak néz, ha meg én vezetek, szól, hogy rakd már 4-es be a kocsit, akkor meg én nézek...

Ettől függetlenül azért féjrem is pelenkáz és öltöztet és én is veztek. Lehet nem a legjobban, de még senkinek sem okoztam kárt, vagy balesetet. :-)

2011. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Én amikor budapesten tanultam vezetni, megkérdeztem az oktatómat, hogy valóban rosszabbul vezetnek-e a nők. Mit mondott? Hogy ő ezt még nem vette észre (12 éve oktató...) mert szerinte ez mindig a személyiségtől függ, és teljesen egyenlő mértékben bénázik a két nem. 1 éve van jogsim csak, de soha nem bakiztam még, nem teremtettem balesetveszélyes helyzetet, és nem láttam még nőt rúzsozni. Telefonálni se. Pasit már igen, faterom is megszokta jegyezni hogy ha valaki telefonál. Én inkább hagyom csörögni. Jogsi? saját fizetésből, suli mellett. Kórházban volt egy csaj, aki 1 év alatt 4x karambolozott. Tipikusan az a plázacica volt, akit ha meglátnék a visszapillantóban elkezdeném a miatyánkot. Vagy ha plázapasi, akkor is jobban figyelek. Ahogy apám mondaná "attól mert még jobbra indexel még nem biztos hogy egyenesen megy tovább..."
2011. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%

Inkább egy Nö koccoljon le a sorban állva 30-al miközben sminkel, mint egy idióta állat, aki nem tud a helyén maradni és 130 alatt nem tud közlekedni.


Valóban vannak kiakasztó dolgok amit a Nök csinálnak, de sok esetben inkább aranyos bénázások.

Ilyenkor szépen megállok elmosolyodok és figyelem mit csinál, megvárom még végez, alkalom adtán segítek neki.


Azt sem Nönél, se Férfinél nem tudom tolerálni, ha felelötlenül vezet, söt egy Nönél talán érzékenyebben érint.


22/F

2011. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tudunk! Én piszok jól vezetek, nem azért hogy magamat fényezzem de sok férfit lealázok az utakon! Mondták már hogy a véremben is benzin van. Férfi ismerőseim is elismerően nyilatkoznak pedig ők is " a nő naplót vezessen típusú PASIK!

Ez megint csak egy buta előítélet, valóságtartalma annyi (se) mint a szőke nős vicceknek! Ügyetlen, rutintalan és tehetségtelen sofőrök mindkét nem közt akadnak. Nem hiszem hogy abból kéne kiindulni ki milyen nemű!

2011. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
"Nincs műszaki érzékük!" Ezt külön kikérem magamnak! 15 évesen autót szereltem apám műhelyében, és sokan meglepődtek amikor ezt a szakmát kezdtem el tanulni. Az abroncsszőröket is érzem a keréken, nemhogy az autót!!! Az a jó amikor az ember vezetés közben eggyé forr a kocsival. Onnantól mondhatjuk azt, hogy tud vezetni. Ha nem érzi az autót soha nem is fog jól vezetni és biztonságosan közlekedni. Azt kell elérni amikor te magad vagy az autó, érzel pontosan érzékelsz, látsz mindent! Én mindig pontosan tudom hol állnak a kerekek (vannak egyáltalán kátyúk?) hol férek el hol nem és minden mást is! Ja és az autóm nem egy közlekedési eszköz, hanem a társam a barátom, neki lelke van! Minden egyes utunk végén megköszönöm neki a szolgáltatát, ápolom és óvom. Ez az autózás, nem az amikor beülök forgatom a kormányt, nyomogatom a pedálokat és közben agyilag teljesen máshol járok!
2011. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
39%

nem ertek egyet. frissjogsiskent (27F) amikor eloszor vittem haza az autot, es be kellett allnom a melygarazsban, igen kozel kerult a fal es feltem barmerre menni mert vagy a karosszeria megy szejjel, vagy a tukor repul... egy no segitett kibuveszkedni onnan az autot.

ok, most mar jobban megy, de nalunk inkabb az a tipikus hogy jo ha egy auto van egy csaladban, azt pedig altalaban a csaladfo vezetheti ergo ok gyakorlottabbak, ennyi.

2011. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

Bagoly mondja verébnek, kedves Uraim!:D


Tegnap az M3-ason mentem. Balra tőlem egy hölgy tűnt fel egy vadiúj BMW-vel, több mint 130 km-es sebességgel, az arca egészen közel a visszapillantó tükörhöz, és éppen sminkelte magát. Egy pillanatra félrenéztem; amint ismét odanéztem, már majdnem az én sávomban volt és még mindig a sminkjével foglalatoskodott. Habár kemény fickónak tartom magamat, mégis úgy megijedtem, hogy a villanyborotvám kiesett a kezemből és egyúttal kiütötte a szendvicsemet a másik kezemből. Amint megprobáltam az autómat a térdemmel a sávban tartani, leesett a fülemnél tartott mobilom egyenesen bele a lábam között levő forró kávéspohárba. A kávé természetesen kifröccsent, leforrázta legnemesebb testrészemet, tönkretette a mobilomat és megszakított egy fontos telefonbeszélgetést. A cigit a számban még éppen sikerült megmentenem.

Ki nem állhatom a nőket a volánnál! Balesetveszélyesek!

2011. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

utolsón jót nevettem :)


Hülye előítélet.


Ma volt a ringen a Lotus Ladies cup, amit már másodszor volt szerencsém látni. Sokkal kiélezetebb, keményebb és izgalmasabb versenyt vívnak mint a profik.


Azok a nők jól néznek ki, gyorsak, jól tudnak vezetni. Ezek mellett egy pasi túl sok pluszt nem tud felmutatni, ezért nyílván próbálja kisebbíteni a női nem érdemeit, hogy valami maradjon még az önbecsülésből.


Ott a ringen is voltak olyan hangok, hogy "na a béna csajok". Kiváncsi lennék hány másodperccel maradna le mondjuk az amatőr csajoktól...

2011. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!