Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mért azok hajtanak aki nem...

Mért azok hajtanak aki nem tudnak vezetni?

Figyelt kérdés
Szépen robogok 50-nel a 120 skodákkal és lakott településen belül elkerülnek a francba ugyanigy településen kivül is mikor 90 megyek de a kanyar előtt 1 km nyomják a féket majd beveszik 50-nel a kanyart amit én vigan 80-90 km/h-val minden gond nélkül.Ez elég zavaró mert egy kanyargós úton eléggé visszatartnak és korlátoznak a haladásban mert le kell az ilyen idióták miatt lassitanom majd az egyenes szakaszban elhúznak előllem de a következő kanyarban megint utolérem és nyomhatom miatta a féket.
2009. szept. 8. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazad van! De aki úgy csinálja én sem tudom miért. Ha elengedem a gázt sokszor, nem kell fékezni, gazdaságosabb. Ha városba megyek piros a lámpa nincs értelme odáig nyomni, utána fékezni egy nagyot. Főűtvonalon közlekedem, megyek 90-100km/h-val, megy egy Audi pl. de tökmindegy mert sok más autó is ami olyanokat előz hogy majdnem összemegy a szembejövővel, egyszercsak annak ellenére hogy nem változtattam a tempómon utólérem.
2009. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Párom is így vezet. Fekvőrendőr előtt még jó nagy gázt ad, aztán majd kifejelem a szélvédőt, mert akkorát fékez, pedig tudja hogy ott van a fekvőrendőr. És a kanyaroknál, lámpáknál is így csinálja, pedig általában nem sietünk. Engem is nagyon idegesít a dolog. Én alig használok féket, spórolósabban vezetek. De páromból ezt nem lehet kinevelni....
2009. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez az egyik legdühítőbb dolog, amikor valaki így vezet. Ha tetvészkedik a kanyarban akkor legalább az egyenesben is tetvészkedjen, hogy legyen esélyem megelőzni. De amikor egyenesben begyorsít, lehetetlen.

Nem értem én sem az ilyet.

2009. szept. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki így megy az valószínű hogy akkor jár arra először

mert nem tudja hogy mekkora kanyarra számítson :)

2009. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az meg van értve de nálunk szlovákiában körzetenként vannak a rendszámok ezért látszik melyik autó hová való és sokszor helyiek csinálják de legrosszabbak a nagyvárosiak mert azok nagyon bután vezetnek mert amin kanyart látnak nem tudnak mit kezdeni vele előznek index nélkül de előtte még megközelitnek legalább 1 méterre az előttük haladót majd megrántják a kormányt mert így a tökéletes.De tisztelet a kivételnek mert nem mindenki ilyen.És sokszor ismeretlen utakon sem kell a féket taposni mint állat mert jónéhány kanyar belátható és mégis sokan álnak a féken az egész kanyarban pedig ott nem szabadna nyomni a féket csak előtte aztán persze,hogy nem tudja bevenni normális sebességgel ha rosszul használja a pedálokat mert annak is megvan a helyes sorrendje csak sok emberbe nem tudják ezt beleverni az autó iskolában már aki járt és ne vette a jogositványát.
2009. szept. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!