Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jégdarabok röpködnek le a...

Jégdarabok röpködnek le a kamionpótkocsik tetejéről. Miért nem takarítják le?

Figyelt kérdés
Szóval hétvégi havazás vagy eső és fagyos este után,mondjuk hétfő reggel sok kamiont látok közlekedni,kanyarokban vagy körforgalomban nem ritka hogy 10 centi vastag jégdarabok hullanak le a ponyvás pótkocsikról. Volt,mikor egy kamion után haladó autó szélvédőjére vágta a menetszél a jeges tömböket. Szóval ha ilyenkor betörik a szélvédő,vagy káreset történik az autóban,mi a teendő? Balesetről nem is beszélve. Én mindig jócskán lemaradva,vagy óvatosan közelítem meg a kamionokat,de azért mégis.. Tudom hogy nem egyszerű,de nem kéne ezt a pilótáknak valahogy megoldaniuk? Mi a megoldás?
2013. jan. 16. 14:24
1 2 3
 21/29 szántóvető ***** válasza:
venni lehet létrát.ott a 'pásztorbot',azzal le lehet lökni.Viszont nem mászok fel olyan magasra hóba-fagyba mert kezem-lábam kitöröm.
2013. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Mindenki nem vehet létrát magának gondolj bele akik busszal utaznak ki a cég telephelyére hova rakja pl: Transalliance, Reining...

pásztorbot: hát mire végig ér vele

2013. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
és a pásztorbottal, hogyan szeded le? erre kíváncsi vagyok..
2013. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 szántóvető ***** válasza:
letolom a másik oldalra.
2013. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
az rendben ha találsz egy azonos magasságú tárgyat amivel egész hosszában le tudod tolni, az elég bajos és ha már azt meg tudod oldani nem kell p-bot bármivel megoldható. feljutni az a nehéz
2013. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
mármint valami amire fel tudsz mászni
2013. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Szerintem nem is tudják!
2013. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Baromi lusta egy sofőr vagyok én is, meg korán is van meg hideg is, ezért hagyom, hogy a szél takarítsa le.
2013. márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is lusta sofőr vagyok, bár nem vezetek kamiont csak személyautót, azonban a tetején szoktam néha téglát szállítani. Néha lusta vagyok lepakolni róla ezért beállok néha egy kamion elé és hagyom, hogy a menetszél letakarítsa...
2013. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!