Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor mit lehet tenni? Át...

Ilyenkor mit lehet tenni? Át akarnak "verni"?

Figyelt kérdés

Szóval eladtam egy kocsit. Meg is írtuk a az adásvételt, 30.án elvitte.

Viszont a két tanú csak az első oldalt írta alá, nem az összeset és olyan példány van nálam amiről hiányzik a tanúk aláírása amit a kormányhivatalban eladáskor mondtak is hogy ez nem lesz jó...

Felkeretsem a "tulajt" és a tanút is hogy személyesen elmegyek alairasert.

Azonban a mostani tulaj új adásvételt akar íratni...

Kevesebb pénzért mert hogy rejtett hiba...

Kitudja mit csinált vele 30. óta...

Segítsetek!


2019. jún. 2. 23:04
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Természetesen igen! Most nem csak ennek a rossz oldalát amit az én hibám is volt hogy nem jártam utána, de mást is.

Például, hogy elég egy példány belőle amit az okmányirodában elvesznek, de a biztosítóhoz elég a fénymásolat is róla.

Hogy nincs ilyen hogy rejtett hiba meg vásárlástól elállás... Mert magán személyként adtam el nem jogiként mint kereskedő. Maximum polgári pert indíthat miután átíra.

Hogy nem szabad új szerződést írni, mert az okirat hamisítás.

2019. jún. 7. 12:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!