Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor mit lehet tenni? Át...

Ilyenkor mit lehet tenni? Át akarnak "verni"?

Figyelt kérdés

Szóval eladtam egy kocsit. Meg is írtuk a az adásvételt, 30.án elvitte.

Viszont a két tanú csak az első oldalt írta alá, nem az összeset és olyan példány van nálam amiről hiányzik a tanúk aláírása amit a kormányhivatalban eladáskor mondtak is hogy ez nem lesz jó...

Felkeretsem a "tulajt" és a tanút is hogy személyesen elmegyek alairasert.

Azonban a mostani tulaj új adásvételt akar íratni...

Kevesebb pénzért mert hogy rejtett hiba...

Kitudja mit csinált vele 30. óta...

Segítsetek!


2019. jún. 2. 23:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Jah gondolom megbüntették, és azt akarja, hogy későbbi dátummal írjátok. Ne hagyjd magad!
2019. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
A tanú nem akarja aláírni... Újat akarnak új átvételi idővel...
2019. jún. 3. 20:07
 23/41 anonim ***** válasza:
És mivel magyarázza ezt a tanú?
2019. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Nem akarja... Mert a tulaj új szerződést akar írni...


Most mondta egy rendőr ismerősöm, hogy új szerződést nem is szabad írni... Szóval ebbe úgysem megyek bele.

Olyan lehetőség van, hogy vissza kell hozni a kocsit aláíratni vele, hogy x ideig használta és ha 3 hónapig nem jön rá bírság stb akkor kaphatja vissza a pénzt...

2019. jún. 3. 20:54
 25/41 anonim ***** válasza:
Jól belebotlottál ezekbe....
2019. jún. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Nekem mondod? :/

Hátha a tanú még is meggondolja magát és aláírja nekem.

Végülis a tulajnak is 15 napja van csak átírni és neki az adásvetelijén amin neki szerepel a tanú aláírása is. Ha nem írja át akkor meg ez van nem? Engem zsarol mindennel.

Írják új időpontos adás-vételit ami okirat hamisítás vagy bűncselekmény vagy hogy mondta a rendőr ismerősöm már...

Lementettem minden fb beszélgetést apa telefonjáról.

Amúgy meg... Ha nincs tanú meg szerinte érvényes adás vétel, tényleg mit keres nála a kocsim és a papírjaim, nem? Meg milyen pénz...

2019. jún. 3. 22:14
 27/41 anonim ***** válasza:
A rendőr ismerősöd nem tud segíteni? Amúgy ketyeg az órája, mert ha nem kötött rá biztosítást, elég sok fognak kiszámlázni.
2019. jún. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Nem tud segíteni. Ez nem rendőrségi ügy egyelőre... Polgári ügy, azt mondta hogy ebbe nem szólhatnak bele rendőrök.

Szóval aki segíthet az a bíróság vagy nem tudom.


Had forrjanak most egy kicsit a saját levükben... Szerintem ha holnap meg a határidokig nem rendezik velem nagyon megüti a tulaj a bokáját...

Tényleg még csak vissza sem tudja hozni, mert forgalomban sincs... Az arról kapott határozatomat is elvitte magával vételekor... Szóval szerintem valamilyen szinten még ha akármilyen is a helyzet azért talán az én oldalamra fordul a szerencse a végén...

Szerencse... Nem gondoltam volna, hogy én valamikor is ilyen zsarolások miatt ne tudjak aludni...

2019. jún. 3. 22:31
 29/41 A kérdező kommentje:
Mennyi lehet a büntetés naponta ha nem írom át 8 napon belül és kívárom az ő 15 napját?
2019. jún. 3. 22:32
 30/41 A kérdező kommentje:

Helyzet van!

A tulaj csinálna olyan adásvételit ahol a tényleges eladott napon szereplő adatok lennénenek. Csak más tanúval és a más kilométerórával.


Ez normális?

Szerintetek menjek bele?

2019. jún. 3. 23:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!