Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor mit lehet tenni? Át...

Ilyenkor mit lehet tenni? Át akarnak "verni"?

Figyelt kérdés

Szóval eladtam egy kocsit. Meg is írtuk a az adásvételt, 30.án elvitte.

Viszont a két tanú csak az első oldalt írta alá, nem az összeset és olyan példány van nálam amiről hiányzik a tanúk aláírása amit a kormányhivatalban eladáskor mondtak is hogy ez nem lesz jó...

Felkeretsem a "tulajt" és a tanút is hogy személyesen elmegyek alairasert.

Azonban a mostani tulaj új adásvételt akar íratni...

Kevesebb pénzért mert hogy rejtett hiba...

Kitudja mit csinált vele 30. óta...

Segítsetek!


2019. jún. 2. 23:04
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Az első 2 oldalnak kellene nálad lenni, de 75 ezer Forintért mi a francot akar a mókus?

Én 130-ért vettem olyat, amiről tudtam, hogy motorhibás.

Nem hogy hazamenni vele...


Amúgy okmányirodája válogatja, nekem van egy csaj, aki mindenféle szrul kitöltött adásvételit elfogad, aláírja, lepecsételi, hogy az adás-vételi kötelezettségnek eleget tettem.

Csak nem mindig kerülök hozzá, van, hogy a hombárfejű majomhoz, az meg egy gyökér, semmi se jó neki.

2019. jún. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

a szabályos adás-vételi szerződésen KETTŐ (!) tanu aláírása szerepel. Azzal, hogy egy aláírja vagy sem nem segítettél magadon. Próbálkozz több okmányirodában, simán lehet egy másikban elfogadják.


Az, hogy a vevő átiratja-e a kocsit vagy nem kb. senkit nem érdekel. A lényeg, hogy TE lejelentsd az adás-vételt. Ha ez megtörtént az már a vevő gondja.

2019. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Hogy lehetett annyi eszed, hogy 4 helyett 2 példányt írtatok és az egyiket tanúzták?

Ha két napon belül nem tudod lezárni az ügyet feljelentés, mind a három személlyel szemben (eladó, két tanú) Ezt mondd el nekik is. Ha továbbra sem működnek együtt lépj. Minél tovább húzod annál nehezebb lesz megoldani.

2019. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Az egyik tanú az az apám!

Azzal nem lesz gond ő aláírja igyis-úgyis. Már csak az ő tanúja kell.

2019. jún. 3. 07:20
 15/41 A kérdező kommentje:
Vagyis a vevő tanúja aki elhozta ide őt!
2019. jún. 3. 07:21
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha nincs más valaki írja alá és kész. A leírás alapján a vevő egy fehér cigány, sosem fogja atiratni úgysem a kicsit.
2019. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Akkor pontosítok, 2 embert kell feljelentened... Lényegen nem változtat. Apád első körben tanú lesz cska
2019. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Végülis apám volt a kocsi üzembetartója is. Nem tudom számít e ez!
2019. jún. 3. 08:06
 19/41 A kérdező kommentje:

Valami van!

Megváltozott a stílusa... Azt mondta jó a 75 ezer, kell neki a kocsi és nincs is összetörve, csak írjunk egy új szerződést 75 ezerről.

Nem tudom mi van... lehet meg büntették...

Én nem írok új szerződést...

Holnap reggel megyek a tanúhoz azt mondta aláírja nekünk.

Azt beveszem az okmányirodába. Onnantól azt csinál amit akar, ugye?

Majd neki is kunyerálni kell akkor majd az apa aláírását a tanúhoz... :))))

Jó lesz így? Nem csinálok hülyeséget?

2019. jún. 3. 14:11
 20/41 Majatom ***** válasza:
Jól gondolkodsz, semmiképpen se írj új szerződést, maximum ugyan azzal a dátummal, mint a régi, de annak meg nincs értelme. Már csak azért se, mert ha idő közben furikázott vele, és mondjuk gyorshajtásért bemérték, akkor a szerződéssel tudod igazolni, hogy mikortól nincs a tulajdonodban.
2019. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!