Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyenkor mit lehet tenni? Át...

Ilyenkor mit lehet tenni? Át akarnak "verni"?

Figyelt kérdés

Szóval eladtam egy kocsit. Meg is írtuk a az adásvételt, 30.án elvitte.

Viszont a két tanú csak az első oldalt írta alá, nem az összeset és olyan példány van nálam amiről hiányzik a tanúk aláírása amit a kormányhivatalban eladáskor mondtak is hogy ez nem lesz jó...

Felkeretsem a "tulajt" és a tanút is hogy személyesen elmegyek alairasert.

Azonban a mostani tulaj új adásvételt akar íratni...

Kevesebb pénzért mert hogy rejtett hiba...

Kitudja mit csinált vele 30. óta...

Segítsetek!


2019. jún. 2. 23:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Brazilok voltak?
2019. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Nem!

Beszéltem a tanúval ő alá is írja nekem!

Ahj mi lesz ebből még...

2019. jún. 2. 23:31
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tanúval minél előbb aláíratod, okmányirodában leadod a papírt, onnantól a többi már a "tulajdonos" gondja.
2019. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Keresd fel a tanút minél előbb, mig még nem győzi őt is. Ne írjatok újat
2019. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
és mi van ha meggyőzi a tanút hogy ne írjon alá?
2019. jún. 2. 23:47
 6/41 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, azért keresd meg, mond hogy sürgős a dolog, hogy ne halogassa, csak egy aláírás és kesz
2019. jún. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Na a vevő azt mondja ő nem íratja át. Nem csinál semmit vele.

Elvileg nem tud eredet vizsgálatot csináltatni, mert hogy össze van törve a hátulja bele mentek ezt monda neki valami szakértő... Érdekes én mikor vettem eredetvizsgan is át ment műszaki is van rajta, csak úgy kivonattam ideiglenesen a forgalomból.

A rejtett hiba meg, hogy hegesztve az alja. Pedig mondtam neki és ez egy 20 éven felüli kocsinál...

Meg elvileg balra húz? Na persze semmi baja nem volt mikor kipróbálta, haza ment vele és a többi stb. Majd most 3 nap múlva keres, mikor elpanaszolom neki, hogy a tanú nem irt alá a példányomon... Meg annyira nem jó a kocsi, hogy ő benne lenne egy új adásvételiben, csak még nyomottabb áron...

75 ezerért adtam oda neki...


Megpróbálom begyűjteni majd a tanúallairasát majd. Adásvételim is egy példány van... Ha azt leadom az okmány irodában minden rendben lesz? és nem kell vele majd foglalkoznom?

Istenem úgy bánom már az egészet...


Menjek rendőrségre ha nem ír alá a tanú sem vagy őszintén mit csináljak?

2019. jún. 3. 01:23
 8/41 A kérdező kommentje:

Meg ő állítja, hogy 15 napig még forgalomban van... Pedig ez már a második féléves ideiglenes forgalomból kivonás...

Szóval most csak úgy nála van a kocsi. Hajtja biztosítás meg minden nélkül... Azt csinál vele amit akar...

Ha nem adja le az adas vételit és nekem se írja alá akkor mi van? Vonassam ki véglegesen a forgalomból és kész vagy mi legyen?

Én egy fillért nem akarok ráfizetni, nem is tudok... Forgalomból is azért lett kivonva, mert tartozás van a biztosító felé...

2019. jún. 3. 01:29
 9/41 A kérdező kommentje:

Az a baj apám meg fenyegeti a rendőrséggel, hogy bejelenti hogy eltűnt a kocsi és kész...

Istenem...

2019. jún. 3. 01:34
 10/41 A kérdező kommentje:

Ja és 70KM-re lakik a tanú is tőlem... Éjszakás melós és szinte könyörögni kell neki, hogy kedden legyenszíves felkelni... Ha addig nem veszi rá a vevő...

De bizok benne, hogy nem. Fuvaros volt csak neki. Mondta is folyamatosan neki mikor itt voltak megnézni, hogy olyan hibákat ró fel mintha szalonból venne kocsit 20 millióért...

A vevő meg egy beszed hibás nem is tudom... Valami baja van még mellé, mert vért adnak neki a kórházba heti szinten és vezeti is így vezet... Teszt úton eleve majdnem összetörte a kocsit...

2019. jún. 3. 01:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!