Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó néhány autósnak ok...

Miért jó néhány autósnak ok nélkül lassan menni, és feltartani a sort?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki látott már ilyet: delikvens csúcsidőben 60-nal csapatja neki lakott területen kívül, jó látási- és útviszonyok között.

Ennek mi értelme?

Ha fél az autóban, minek ül bele?

Vagy a személyes kedvencem: van a környéken 4 település, amik egybe vannak épülve. Ezeken keresztül vezet egy főút, végig 50-es sebességkorláttal, valamint megy a települések határán kívül egy elkerülő út, 100 km/h korlátozással. Rendre kijönnek az elkerülőre, és mennek 50-60 között. De mi okuk van rá, ha ennyivel bent is mehetnének a városban? Minek kell akkor feltartani másokat?

Arról nem is beszélve, hogy ez a kresz szerint is szabálytalan..

Ezek az emberek valamit meg akarnak mutatni a többi közlekedőnek, vagy rajtuk akarják levezetni a stresszt, vagy élvezik ha másnak rossz?

Ez valami lelki probléma jele?


2017. nov. 20. 10:54
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

#40

Velem van a baj, amiért szeretnék haladni, de közben nem akarok meghalni. Jogos. Elásom magam.

2017. nov. 20. 21:02
 42/50 anonim ***** válasza:
Azt tegyuk hozza hogy legtobbszor bacsikak es nok.
2017. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Üdv.


Ma hasonlót tapasztaltam én is esőbe a sík kanyarmnetes részen 3-as főúton mentünk. Kijött atkár felől az úriember majd beállt 55ös tempóval 3 kmen át. Mondom jó megelözöm. Aztán Hort elött( ez kb ujabb 3-4km) dudál hogy siet én meg mondom visszadom neked, beálltam elé 60as tempóval nyomta a dudát én meg csak bemutattam neki. De félre ne értsd nem visszadni akartam, de előzés közben làttam mit csinàlt hogy nem megy, CIGIT TÖLT!! Én is szívim de nem tartok fel vele senkit.

2017. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim válasza:
Itt minden válaszoló egy araszoló mazsola? Nincs itt egy normális, magabiztos sofőr? Teljesen jogos a kérdés! Én legszívesebben megállítanám az indokolatlanul lassan haladó sofőröket, és megkérdezném, hogy mi a problémájuk. Ne mondja már nekem senki, hogy ennyi embernek van éppen szívrohama meg ilyen-olyan problémája, amiért 60-70-el képes csak közlekedni. Meg mi ez a duma, hogy előzd meg akkor stb..? Hány olyan kanyargós, forgalmas szakasz van az országban, ahol hosszú kilométereken keresztül nem lehet előzni, tehát ez sem megoldás mindig, arról nem is beszélve, hogy aki tötymörög, az gyakorlatilag előzésre készteti a mögötte haladókat, és az sokkal veszélyesebb szitukat generál. Aki be van sz@rva a kormány mögött, az maradjon otthon, aki nem alkalmas egészségügyileg rá, hogy vezessen, az is, és akinek az autója műszaki állapota nem teszi lehetővé a megfelelő sebességen történő közlekedést, az vonassa ki a forgalomból, és itt most nem arról beszélek, hogy egy kispókkal vagy trabanttal nem tud valaki gyorsabban menni, mert azt elfogadom, de azért manapság az autók elég nagy százaléka képes 90-el haladni...
2017. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:

#44

Köszönöm!!

Amúgy a trabi pl simán megy 90-et, múltkor előttem egy trabant kb tolta le az útról az ilyen világtalanokat akik 60-nal poroszkáltak 90-es táblánál :D

Amúgy nekem is elég hihetetlen, hogy kb minden harmadik autósnak pont most halt meg az anyukája meg mit tudom én.....

Az "előzd meg" szöveg meg vicces, amerre én járok, egy kezemen meg tudom számolni, hány helyen lehet előzni 60 km alatt :D de majd megelőzöm őket kanyarban, hadd haljon meg a szembe jövő, meg én is, csak mert valaki szerencsétlenkedik :D biztos jobb lenne, mint megtalálni a gázpedált :)

2017. nov. 24. 14:31
 46/50 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy ok nélkül. Legfeljebb te nem tudod az okát :)
2017. nov. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Jól van kérdező, akkor csapkodjátok továbbra is a kormányt, és hergeljétek magatokat ilyeneken, hogy a másik 60-al megy. Aztán majd 50 évesen elvisz a magas vérnyomás.
2017. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

#47

Kifejezetten alacsony a vérnyomásom :)

Amúgy aki végigstresszeli az utat, mert f0sik az autóban, azt nem viszi el a szíve szerinted? :D

Azt meg hol írtam, hogy csapkodom a kormányt, vagy bármi ilyesmi? :D

De majd elnézést kérek, amiért néha időre megyek, és szeretnék odaérni!

2017. nov. 27. 07:56
 49/50 anonim ***** válasza:

Ha időre mész, akkor úgy számolj, hogy főúton 60 km/h-s átlagnál nem lehet jobbat menni. Mert ugye vannak a faluk, és a szerinted indokolatlanul lassan haladók. Így számolj, és akkor majd nem késel el sehonnan.

Na jó, befejeztem.

2017. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

#49

Jólvan, majd megmondom a főnökömnek, hogy bocsi de mostantól minden nap lelépek egy órával korábban azok miatt, akik nem képesek normálisan közlekedni XD

Ezeket a marhaságokat komolyan gondoljátok, vagy csak trollkodtok amúgy? :DDDD

2017. nov. 28. 08:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!