Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon jo lenne ha kapnek...

Nagyon jo lenne ha kapnek nehany megnyugtato sort.7. hetben vagyok, meg nem voltam orvosnal es szinte semmi tunetem sincsen! Csak pizitiv tesztek, rettenetesen aluszekony vagyok, de nem hanyok semmi egyeb!?

Figyelt kérdés

Nagyon jol esne ha megnyugtatna nehany anyuci,kismami akik hasonlo helyzetben voltak...jan3.an van az elso idopontom es rettenetes idegesit,hogy lesz e szivhang stb...:( csak en vagyok uldozesi manias?

Elore is koszonom!! Sziasztok!


2016. dec. 30. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Amíg nem vérzel és nem görcsölsz, addig valószínűleg nincs semmi gond.

Az is normális, ha nincs tüneted. Nem mindenkinek van, vagy bármikor lehet. Tehát az, hogy eddig nem volt, lehet 2 nap múlva már lesz.

Amúgy a kimaradt vérzésen kívül és a mellfeszülésen kívül a 7. hétig nekem sem volt más tünetem. Utána jött a fáradékonyság, az émelygés, a hányinger, a hányás.

Szóval nyugodj meg, minden rendben lesz remélhetőleg és rendben is van! :)

2016. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Amíg nem vérzel és nem görcsölsz, addig valószínűleg nincs semmi gond. "


Ez mondjuk pont nem igaz. Nekem semmi tünetem nem volt, csak épp nem volt szívhang.


De a tesztek és az aluszékonyság bíztató. :)


AMúgy a Gyereknevelésben van TErhesség rovat, ott olvashatsz hasonló kérdéseket és tapasztalatokat.

2016. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

"Ez mondjuk pont nem igaz. Nekem semmi tünetem nem volt, csak épp nem volt szívhang. "

Nem azt mondtam, hogy az csak azt jelentheti, hogy nincs gond, hanem hogy valószínűleg nincs gond. Valószínűleg akkor minden rendben van.

Persze van olyan, hogy akkor sincs minden rendben, de általában igen.

2016. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, mindenki másképp viseli a terhességet, semmi nem indokolja, hogy problémára gondolj. Nekem egyikkel se volt hányingerem (3-at szültem), különösebb mellfeszülésem se, csak aluszékonyság az első trimeszterben. Volt itt nemrég egy kérdező, aki 16 hetesen kezdett gyanakodni, hogy terhes, annyira semmilyen tünete nem volt (szült már korábban, nem tapasztalatlan tini volt, besikerült babával.) A terhesség és az egészséges baba nem kell, hogy együttjárjon mindenféle kellemetlen tünettel.:-)
2016. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 10hetesen jelentkezett eloszor a hányinger ès aluszèkonyság. Addig mintha terhes se lennèk.

Masodik terhessègemnèl, 8-9 hetes koromban kezdodott a fáradèkonyság. Hányinger megint kesobb. Mikor mesz dokihoz? Amugy gyerekvallalas kat.-ban tobb valaszt kapnàl.:)

2016. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Fu lanyok nagyon szepen koszonom!

Na pontosan ezen aggodom,hogy irtam is az egyik valaszolo,h semmi baja nem volt csak szivhang nem volt,ettol rettegek:((

De remelem,h semmi baj sem lesz,elvegre 25 eves vagyok,meg fiatal elegge...:/

Januar 3.an megyek az elsore igy kaptam csak idopontot!

2016. dec. 30. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok és csak mellfeszules és faradekonysag van. Hányinger csak étkezés után, de az is minimális. Eddig minden uh rendben volt :) Én is nagyon felek, mert volt már vetélésem, de pozitívnak kell maradni!

Nem lesz semmi baj! Gratulálok!

2016. dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszonom!!! Hu ugy meg nehezebb lehet,annyi ilyen remes tortenetet olvastam,annyira egyutterzek, de akkor most boldog babavarast neked is!:)

Nekem meg annyi van,h nagyon gyakori pisiled meg picit nagyobb a mellem,de akkor rem lesz szivhang es minden rendben lesz;)

2016. dec. 30. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is csak az állandó álmosság volt izagából meg mellfeszülés ekkor még enyhén, később lett említésre méltó. 8-9 hetesen 2x hánytam és ennyivel megúsztam.

14 hkm

2016. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8hetes vagyok 3.baba,mellem fáj és a gyomrom ,mintha mindig éhes lennék,ezenkívül vannak napok amikor hasznavehetetlen vagyok :) az előző kettővel sem volt tünetem,még fáradt sem voltam,lehet a korral jár :D ne aggódj,nem kell terhességi tünet ahhoz hogy az maradj :) boldog új évi kezdet lesz nektek,nyugalom,élvezd a terhességet :)
2016. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!