Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon jo lenne ha kapnek...

Nagyon jo lenne ha kapnek nehany megnyugtato sort.7. hetben vagyok, meg nem voltam orvosnal es szinte semmi tunetem sincsen! Csak pizitiv tesztek, rettenetesen aluszekony vagyok, de nem hanyok semmi egyeb!?

Figyelt kérdés

Nagyon jol esne ha megnyugtatna nehany anyuci,kismami akik hasonlo helyzetben voltak...jan3.an van az elso idopontom es rettenetes idegesit,hogy lesz e szivhang stb...:( csak en vagyok uldozesi manias?

Elore is koszonom!! Sziasztok!


2016. dec. 30. 17:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!:))

Ez nagyon megnyutató!

Neked is nagyon Boldog Uj Evet!:)

2016. dec. 31. 15:52
 12/12 A kérdező kommentje:
Ma voltunk az orvosnál,és minden rendben, a babának gyönyörű szivhangja volt,és azt mondta a doki,h mindent rendben lát!:) Nagyon boldogok vagyunk,mindenkinek nagyon szépen köszönöm a megnyugtató szavakat!!!:)
2017. jan. 3. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!