Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt gyorsul az...

Mennyi idő alatt gyorsul az autód 100km/h ra?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen tipus,és hogy van tuning rajta?
2013. nov. 4. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:
82%

#80: Az előbb hozzám címezted az írásodat. Értelek, de sajna egyre több fórumban megvan az a jelentése is, amit én írtam. Ez nem éppen pozitív kicsengésű.

Az újabb jelentéseit az emberek adják egy fogalomnak. A sleepernek is van már egy ilyen jelentése. Tudtam hogy eredetileg mit jelentett. Csak sajna nem erre gondolnak sokan hanem már a másik jelentésre. Az emberek többsége szeretne normálisan közlekedni és talán nagyon ritkán meghajtani az autóját, de öncélúan, senkivel sem versenyezve. Ezért aztán nem veszik jó néven, ha hirtelen a seggükbe terem valaki és elkezd velük szórakozni, mert ezt már nem tartják normális dolognak. Arra, hogy a legtöbb ember nem vágyik az utcai erőfitogtatásra. Bizonyíték, hogy ilyen úgynevezett sleeper autója minden második emberkének lehetne, ha más nem akkor valamilyen régi erőművész járgány ami nem is drága. Nem nagy kunszt. De nincs mert nincs erre igényük.

Mert a legtöbb embernek nem azt jelenti az autó, hogy 6 másodperc alatt legyen 100-on. Hanem ennél sokkal többet. Nekik ez a gyorsulás nem annyira szempont.

2013. nov. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!