Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt gyorsul az...

Mennyi idő alatt gyorsul az autód 100km/h ra?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen tipus,és hogy van tuning rajta?
2013. nov. 4. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:

Én nem tagadom egyszer 2 golf vert oda úgy hogy 110zel mentem papásan,kielőzött az egyik,aztán ráelőzött a másik ami viszont,azt kell mondjam hogy hűűűűűűűűűűűűű :)

Nekem a zsigám volt úgy megcsinálva hogy verhetetlen volt de nem is fogyasztott 12l alatt :) Én azt mondom hogy napközben forgalmas helyen az ember nem rajkodik,erre vannak megfelelő időpontok mondjuk este a városban ahol még benne van az is hogy zsaruk is lehetnek ettől lesz még izgalmasabb az egész,és éjszaka jobban találsz erre partnert,de akkor már lehet hogy téged nyomnak le mert éjszaka csak úgy kocsikázni az megy le akinek van jó gépre pénze :)

2013. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:

Sajáthibás baleset? :)

Jól vagy? Ha neked mennek az is lehet akár a te hibád,ennyi erővel azt mondom hogy miért nem kerülted ki a veszélyforrást? Én motoros vagyok Én jobban odafigyelek és nem csak előre ,mert egy szemmel mindig hátra figyelek és azt várom hogy ki az aki ki akar vasalni esetleg mert éppen telefonál,vagy a tájat nézi vagy akármi más(elmondom a rikitó mellény xart sem ér ez ügyben sajnos)

2013. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
0%

én idén februárba parkoló kocsikat zúztam le hajnalban jöttem haza a 4. műszakból a BMW mel fáradt voltam ment a jó kis zene, hosszabb úton jöttem kis zeges zugos utak, bal jobb ball sodródtattam, gázzal megtartottam és valahogy oylan gyorsan töürtént a hátuljával elkaptam egy 4-es golfot, aztán visszapattant az eleje az előtte álló suzukira.

De nem mentem gyorsan, csak kb 20-30 körül, mentem is gyorsan tovább!

a két autó csak megkarcolódott, az egyémnek csak a lökös meg a díszléc sérült meg másnap láttam mikor felkeltem délben :D

2013. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:

# 53/53 Gerinced hova raktad?

Ha van pénzed bmw-re akkor legyen pénzed a többi kocsiban okozott kár javítására is!Neharagudj de te sunyi vagy!Egyszer fognak elkapni ilyen miatt ,de akkor nagyon meg fognak verni szerintem!

2013. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:

Szánom, hogy ha valaki még meg is ideologizálja azt, amit művel az úton.

Kamionosként megtett félmillió kilométereiddel nem dicsekednék tapasztalatként.

Ideges meg nem vagyok, csak kiütéseket kapok attól a sok ostoba tanulatlan, faragatlan embertől, akik:

1. azt hiszik, hogy övék az út, amerre a szem csak ellát

2. azt hiszik, hogy egy autóban az a lényeg, hogy mennyire gyorsul


Ha elfogy a sávja, és te megmutatod neki, hogy emberére akadt a jóban, aminek te nem vagy az elrontója, akkor azzal leszorítod, veszélyezteted. Közveszélyes vagy. Vágni pedig a rántott húst szoktam.

2013. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
52-es ,nem lehet mindent elkerülni, törtek totálkárra is. Biztosító fizetett minden alkalommal, tehát a másik fél hibázott. Az élet szerencse kérdése ,mikor hol vagy éppen ,rosszkor a rossz helyen vagy fordítva.
2013. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
54es, az 53as csak trollkodott, ez egy mese, amit előadott, ez az eset leírásából nagyon jól kiolvasható. Talán még autója sincs.
2013. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
az a baj nem füllik fogamra ha az út szélén parkolnak a kocsikkal mert ha este veeztek és fáradt vagyok mindig bal jobbra kell kormányozni hogy kikerüljem őket, mert nem húzzák be telejsen a patkára ahogy kell hanem igénytelenül jóvanazúgyy alapon otthagyják főleg mikor van garázs is a ház előtt meg kapubejáró... de nekik az utcán kell parkolniuk
2013. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
tegnap pl mikor jöttem haza a gyárból este 10-kor egy kecóst csaptam el majdnem mert nem húzta ki a kecóját az út szélére és kanyarba mentem 60 nal aztán pont jött szembe a kocsi... nyomtam egy nagy gázt és pont befértem a bicajos elé. bicajjal amennyira csak lehet le kell húzodni az út szélére és egyenes vonalon kell haladni nem szabad mozogtatni ak ormányt mert nem tudnak kikerülni az autósok
2013. nov. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:

Soha nem vezettem kamiont csak B kategóriám van. Olyan viccesek ezek az előítéletek amik egyből előjönnek az emberekből két három leírt sor után. Ha sokat vezetett -kamionos, ha szeret gyorsulgatni-közveszélyes őrült. Lassan írom hogy megértsd, nem leszorítottam az említett esetben a másikat hanem otthagytam a francba :D

Ha neki lett volna erősebb kocsija ami bőven előfordulhat mert 7mp nem egy csúcs 100ra ,igen sok autó gyorsabb ,akkor ő vágott volna be elém és akkor ő lett volna a szemét? Szerintem nem, nyert ,gyorsabb volt -oké gratulálok neki magamban. Tök veszélytelen szitun rugózol .

2013. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!