Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt gyorsul az...

Mennyi idő alatt gyorsul az autód 100km/h ra?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen tipus,és hogy van tuning rajta?
2013. nov. 4. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:

Bocsi!

Unatkoztunk! :)

2013. nov. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

Volvo S80

A gyári adat 7.2, kb hozza is az autó. Tuning nincs. :)

2013. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
78%
Kispolski. Porsche 911 motor, futómű, minden dragre beállítva. Felhúzva 750 LE-re 2.6 alatt van százon.
2013. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 Evele123 ***** válasza:
100%
Renault thalia 1.5 dízel 65le. 20 mp körül és minden gyári rajta
2013. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
2000 SEAT Ibiza 1.4 90 LE chip tuningos, K&N direkt szűrő. 0-100km/h 9.5s körül van. Gyári állapotában 12s kéne neki.
2013. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Már vártam h mikor jelennek meg a 'mindenkit legyorsul az autóm' és 'lámpánál nagy meglepetéseket okoz' típusú kretének.
2013. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

Én ma láttam egy zsigulit aki szemből előzött feltűnően és Én is csak pislogtam hogy elég hamar letolta.

Szerintem az biztonságos ha jól tud gyorsulni az autó de ugyanakkor veszélyesebb is mert ugye bár ha jobban gyorsulsz akkor már előzésnél is szűkebbre szabod a határokat amíg el nem fogy az a határ és vége....

Én motoron állítgattam stb stb mikor nem ment jobban a gép akkor kétszer is meggondoltam hogy előzök e,most hogy jobban megy hát annyit nem gondolkodok rajta.

Én azt mondom hogy jó ha jól gyorsul egy kocsi.

Vitatéma:elötted szüttyögnek,kielőzöd és mikor előzöd direkt rá nyomják a gázt....Az ilyeneket jól tarkón verném még akkor is ha nem jön szembe semmi!

2013. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
62%

""Vitatéma:elötted szüttyögnek,kielőzöd és mikor előzöd direkt rá nyomják a gázt....Az ilyeneket jól tarkón verném még akkor is ha nem jön szembe semmi!""


Az ilyen buzzancsokat hívják sleepernek. A köznyelv meg szemét állatnak.

Mi ezen a vita?

2013. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
Gondoltam hátha a trollok beszállnak :)
2013. nov. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
66%

78-as, nem ezeket hívják sleepernek ,hanem a csak motortuningolt de kívülre semmit nem mutató ,általában egyszerű családi tömegkocsikból készített erős ,nagyon jól gyorsuló autókat, amelyek simán otthagynak egy felcicomázott dürrögő kipufogós sportkocsinak látszó tárgyat. Ha még régi típus is,az még jobb, mert még nagyobb meglepetés a piros lámpánál, ahol senki nem fogadna rá ,mégis otthagyja a gyorsnak kinézőt. Pl egy Lotus Omega ,vagy 2-es golf turbomotorral ,vagy egy öreg turbos Volvo stb. Nekem ezek a kedvenceim. Vegyülni a tömegbe ,és csak akkor villantani ha kell, de akkor van meglepi.

A közúti veszélyeztetés más téma ,azt gyenge kocsikkal is naponta csinálják , pl beszüttyögnek elém mellékútról aztán fél percig gyorsítanak 60-ra, olyan kocsikkal amivel 10-13mp a 100...

2013. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!