Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt gyorsul az...

Mennyi idő alatt gyorsul az autód 100km/h ra?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen tipus,és hogy van tuning rajta?
2013. nov. 4. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:

Igen a nagyfiúk a versenypályán nyomják!

A rosszfiúk meg éjszaka kószálva lámpától lámpáig :)

Én motorral csináltam,hajnalban mikor senki nincs a városban a rend őrein kívül ,élmény egy ilyen kis kiruccanás.De bevallom egyszer majd menni akarok pályára is hogy ott a saját korlátaimat feszegessem.

2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
majd ha meglesz a jogsi aztán kocsi leírom :D
2013. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
Olyan 5-6 mp körül. BMW 540i E39. 295 paci, 460 Nm. Az autó teljesen gyári, de asszem 98-as benya volt benne.
2013. nov. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
Dörmögő: Nem Clio nem Renault a kocsi,de Renault motor..
2013. nov. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
88%

Megjelentek a fanyalgók .. Nem fogok versenypályára járni mert nem érdekel az a része az autózásnak, járjon akkinek van erre ideje.

Nekem jó érzés ha mellém áll egy "menő és új" autó pl egy kétsávoson mikor én állok a pirosnál, de a másik sáv láthatóan el fog fogyni. De mellémáll mert hogy az én "szaromat" majd lazán lenyomja a sávelfogyásig. Aztán zöld lesz a lámpa és a nyomi 20éves családiverda otthagyja állva :D Biztos hülyeség, de nekem ez feldobja a napom.

Nem is beszélve egy előzésről ami vissza 3 és pislognak a bent ülők hogy hee? Nem nagyon vagánykodok az úton, pl ha valakit viszek és először ül a kocsiba végtelenül óvatosan megyek , az első előzésig. Akkor ámulnak el hogy mi a franc ez ? És nekem ez is jó érzés :D Meg eleve biztonságosabb letudni hamarabb egy előzést.

2013. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 Dörmögő ***** válasza:

# 44

Volvókban tudok még 1.7-es turbo benzinről.

2013. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
Ön nyert! 440-es Volvo.
2013. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
57%

Az nem fanyalgás, ha az ember közlekedni szeretne anélkül, hogy néhány suttyó proli Madmaxosdit játszana az úton. Jó érzés biztosan. Annak is jó érzés volt biztos, akik szimplán előzni akartak, de egy agyilag nyomi úgy gondolta, hogy nem hagyja magát és szembe jött egy autó. 1 hónapja az út és az árok között kellett mennem, mert a szembejövő nekiállt versenyezni az őt előzővel, jól látszott, hogy rágyorsít. Nyáron volt egy ilyen baleset, azt hiszem, hogy a vétlen, akit leszorított a "jó érzés" parasztja, meghalt. MEGHALT. Én is majdnem, akkor, 1 hónapja. De volt erre esélyem még tavasszal is, amikor éppen engem akart elszorítani egy buta taknyos tahó, aki először lassan ment, amikor előztem és mellé értem, akkor padlózott, szembe meg jöttek.

Aki melléd áll, az lehet, hogy nem látta, hogy elfogy majd a sáv, mert jó magyar szokás szerint nem szokták normálisan előre kitáblázni. Erre persze nem gondol az alulképzett buta proller. Közlekednél csak Budapesten, önhibádon kívül kerülnél vagy százszor olyan helyzetbe, hogy be kellene sorolnod és észrevennéd, hogy mennyi normális, rendes autós van, aki beenged ahelyett, hogy nagy gázt adva leszorítana. Tanulhatnál ezektől az emberektől. Ha meg mégis úgy gondolja, hogy a száz éves füstölgő romoddal tötymörögni fogsz előtte, meg lehet érteni, csak logikusan közlekedik, arra valóban nem számít, hogy egy buta paraszt azt hiszi, hogy a "videjójáték" előtt ül és padlógázzal "majd ő megmutatja". Gondolkozz. Játsz a GTA-val, az adjon neked jó érzést, ne az utcai keménykdés.

2013. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
5,5 másodperc, automata, 320 lóerő
2013. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:

Megnyugodtál remélem ,hogy ezt ide bedobtad... Nem szoktam veszélyeztetni szembejövőt és előzést sem meghiúsítani rágyorsítással ,akivel te találkoztál az valaki más volt,csak ésszel szoktam játszani, de azt szoktam élvezni.

Aki meg nem vette észre az elfogyó sávot az bőven be fog férni mögém is,hiszen én ellépek előle pillanat alatt ,arról nem tehetek hogy próbál púposkodni , de hát ha versenyezni akarnak akkor nem vagyok a jónak elrontója .De ha mondjuk besorol mögém és felvettem az utazótempót és utána akar előzni, nem fogom akadályozni, nem gyorsítok rá.Nem tudom vágod -e?

Amúgy Bp-en bőven sokat vezetek és nagyjából félmillió km már mögöttem van sajáthibás baleset nélkül. Néha beégetek bunkón nyomulókat is, had szokják a törődést, ez van.

2013. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!