Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt gyorsul az...

Mennyi idő alatt gyorsul az autód 100km/h ra?

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen tipus,és hogy van tuning rajta?
2013. nov. 4. 09:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:

Óh te szegény!Az a baj hogy kerülgetned kell a kocsikat? Menj el orvoshoz!Ez nem egészséges!Egészséges driver szereti a kihívásokat,pl Én imádom a hegyi kanyargós utakat(motorral),nem tagadom a szlalomozás is jó ha minden kocsi betartja a féktávot és pont úgy jön ki.

Akkor neked is olyan bmw-d van ami csak egyenesben működik? :) Kanyarban elég sok bmw-t utolérek :)

2013. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:

e34-es 540iA-m van M-es futóművel (nem ültetett), módosított elektronikájú 5 sebességes steptronic váltóval, módosított szívósorral, nagy légszűrővel, és felprogramozott elektronikával.

100-as benzinnel májusban 320 lóerő volt.

szóval nem nevezném egy lomha gépnek, bírja a kanyart.

szeretem is normál esetben, de több műszakban dolgozok napi 8 órát, nincsm eleg étel sem, és lemegy a vércukrom mindig mire megyek haza fáradt vagyok, álmos, meg néha ideges is, és akkor nem szeretem nyomni neki meg nem szeretem a kihívásokat.

de ha van időm akkor elmegyek a 24-es útra, és kitolom a szemét az a kedvencem.

2013. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
Suzuki GSXR 1100, nagy karbis, teljes Yoshimura rendszer, fém fékcső, gyorsulgatni ez való. 2.53 alatt van százon. 110 a vége. Egyesben...
2013. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:

Óh szegény! 8 órát dolgozni :)

Azért jókat röhögök rajtad! :)

Bárcsak 8 órában dolgozhatnák! Ha leesik a vércukrod akkor miért nem viszel magaddal egy szenyát?Vagy egy csokit vagy akármi mást?

2013. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:

de nem az h 8 óra hanem h 4 műszakban...

van mikor 6 ra mek van mikor 2 re van h 10 re meg összevissza.

dse én vállaltam mert csak így tudom bezsebelni a műszakpótlékot, meg a vasárnapi pótlékot, mert dolgozok minden nap.

2013. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

van amibol fent kell tartani az autot, 100-as benzin egy teletank benne van 40 ezerbe, és hamar kifogy általában, meg hozattam msot bele USÁ-bol BMW feliratos prémium szőnyeget (nem gumi!!) szóval nyeli a pénzt a kocsi is, de nem számolom.

egy gyerek is bennevan simán ennyibe ha nem többe.

2013. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
BMW-s, egri vagy? :D Akkor figyeld a kék-fehér gixeren a kaporszakállú papát...!!! Mátraházán van egy isteni gyrosos...
2013. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:

4műszakból csak 1 műszak a gáz,és az a köztes,mert azzal cseszed el az egész napod.

Én tudod dolgozom,és mellette is csinálok egy csomó mindent,magyarul mikor szabadnapom van akkor is reggeltől estik meló,ha nem meló akkor itthoni dolgokkal is haladni kell és az is sok meló meg idő mert mindig van mit csinálni,ja és hogy jobb legyen nekem a szabit sem fizetik,betegszabiba meg a legalját talán fizetnék...

2013. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Gixeres! A nagy parkolónál van a gyrosos? Ott még sosem álltam meg,mert mindig mentem a csúcs felé :)
2013. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
Miért van az,ha az ember kérdez valamit,akkor elkanyarodik a téma? És egymással vitáznak az emberek,ahelyett,hogy egyszerűen a kérdésre válaszolnának?
2013. nov. 6. 23:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!