Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Nissan GT-R nem lenne túl...

Egy Nissan GT-R nem lenne túl erős nekem?

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyobb összeghez jutott a családunk, ezért valami komolyabb autót szeretnék venni magamnak. Jövőre lesz meg a jogsim. Kinéztem egy használt GTR-t de félek hogy erős lenne nekem, mivel nincs nagy tapasztalatom a vezetésben.

A KÉRDÉS NEM KAMU, NEM NAGYKÉPŰSKÖDNI AKAROK!


17/F



2012. dec. 23. 18:48
1 2 3 4
 31/33 Jasdik válasza:
Nem kell le hurrogni a srácot.Ha egy GT-R az álma akkor az a álma!Ha van egy normális melója és a mellet nincsen háza nincs adó nincs másik auót nincs adó!Ezért ha nettó kap monjduk 300.000FT ot abbol megtart 200.000FT ot 4 évig.Igazábol adó nélkül 1 hónapig el lehet élni 100k-bol és 4 év alatt máris megvan a GT-R ára!Elérhető autó!! :) Sok sikert hozzá! (UI:nekem is egy ilyen az álmom vagy 370z)
2016. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Kázsmér Attila válasza:
Őszintén én csak ugatom a holdat de azért majd ha van rá lehetőséged és már érzel magadban annyi tapasztalatot akkor próbálj ki akár egy régi autót meglepő hogy mennyivel élvezetesebb (számomra) hogy meg is kell kicsit küzdeni az autóval és nem segít a computer hanem neked kell ráérezni és az egy csodás érzés (SZERINTEM) ,valamint sokkal közvetlenebbek a régi autók + azoknál nem kell 4-500 ló hogy erősnek érezd.
2016. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Na, persze. Aston Martint vettél. Kamus, kis búza vagy. 🤣🤣
2022. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!