Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan 200SX vs Opel Omega?

Nissan 200SX vs Opel Omega?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb, miért? Melyiknek mi az előnye/hátránya?

2012. dec. 3. 18:20
 1/2 Dávid Benedek válasza:

Szia! Nekem volt Nissan 240SX-em...közeli rokonok ugyebár. ..Most Omegám van.


Nissan előnye: Viszonylag egyedi, nagyon erős, sportos dinamikus, tetszetős darab.

Nissan hátránya: Kevés az alkatrész és drága is, sokat eszik


Opel Omega előnye (nekem 2.5 TD-em van, ami BMW motoros):

Erős, baromi kényelmes, tágas autó. Méretéhez képest iszonyat jól gyorsul, olcsók az alkatrészek hozzá. Kevesebbet fogyaszt. Nekem 8 litert eszik kb.

Hátránya: Nagyon oda kell rá figyelni, hogy a hűtése rendben legyen (érzékeny a vízre), nehogy hengerfejes legyen...más hátrány most nem jut eszembe.

2012. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok csak szeretném megérteni, hogyan lehet összehasonlítani, alternatíva ként kezelni két ilyen autót?

Hogyan lehet erre válaszolni, hogy jobb vagy rosszabb, ez nekem olyan, mintha a cipőkanalat akarnánk összehasonlítani a mustárgázzal. Esküszöm, megértem, csak mondja el valaki szép nyugodtan, hogy, hogy merülhet fel a két autó egymás alternatívájaként? Vagy én nem értek valamit?

2012. dec. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!