Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Nissan GT-R nem lenne túl...

Egy Nissan GT-R nem lenne túl erős nekem?

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyobb összeghez jutott a családunk, ezért valami komolyabb autót szeretnék venni magamnak. Jövőre lesz meg a jogsim. Kinéztem egy használt GTR-t de félek hogy erős lenne nekem, mivel nincs nagy tapasztalatom a vezetésben.

A KÉRDÉS NEM KAMU, NEM NAGYKÉPŰSKÖDNI AKAROK!


17/F



2012. dec. 23. 18:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%
17 éves vagy és kőgazdag, de nincs jogsid? Kicsit kamuszagú a dolog...
2012. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Takumi ***** válasza:
Könnyen igazolhatod magad, fotozz le 1 millió forintot és rakd fel úgy hogy mellette egy centik az van hogy gyakorikerdesek.hu Akkor talán elhiszem.
2012. dec. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok napiszaros cigánygyerek, hogy pénzzel fotózkodjak.
2012. dec. 24. 11:34
 24/33 anonim ***** válasza:
20%
kedves kérdező, a jó qrva anyád.
2012. dec. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Takumi ***** válasza:
50%
Fotózd le 1 asztalon. Ja hogy nincs ennyi kp-d? Akkor maradj a Need for Speednél.
2012. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom mi ebben a nagy dolog, 17-evesen amikor meglett a jogsim nekem is sok valasztasom volt, igaz nem egy GT-R, de M3-as bmw es tarsai. En egy diesel passatot vettem tanulo autonak. Igaz nem volt meno, es nem tepte szet az aszfaltot, viszont, jol ment, lenduletesen tudtam vele autozni, kenyelmes volt, es nagyon szerettem!


2 ev mulva lett uj M5-om, amit szinten szerettem, de nem az igazi... GT-R-t vezettem 1 het erejeig. Az a baj vele, hogy nem lehet vele lassan menni, mint ahogy irtak, legalabb is en keptelen voltam!


Hogy teljesen oszinte legyek en a helyedben egy 335d vagy i bmw-t vennek, vagy egy S4-es Quattro audit 3.0TFSI motoros A4-et. BMW-bol is x verziot, hogy ne verd oda az elso vizatfolyason...


Hidd el nekem, hogy egy szep 3-as coupe Bmw-vel is ugyanolyan csajod lesz mint egy GT-R-el...

2012. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
na, végül mi lett belőle, így három év múlva ? Megvetted? Vagy mit hajtasz?
2015. ápr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Kezdésnek egy Honda Civic Type-R-t vettem, majd tavaly lecseréltem egy 2006-os Aston Martin DB9-re. Mindkét autó nagyon jó, bár még mindig vonz a GTR. Nem igazán értem miért lett ennek a kérdésnek ekkora visszhangja, bár már értem hogy ezt sokan kérkedésnek fogják fel, nem is írnám ki még egyszer.
2015. aug. 24. 16:48
 29/33 anonim ***** válasza:

Én ezt most vettem észre. :)


Ha 3 éve észreveszem akkor én ezeket javasoltam volna:

- Mazda MX5 NC 2.0 (160hp, hátsókerék, könnyű - legendás vezetési élmény, ami bizonyítja hogy nem kell feltétlen 3-4-500hp egy jót autózni)

- Honda S2000 (szimplán "csak" legenda - 2000ccm szívó, 240hp, RWD)

- Honda Civic Type-R (egyik legjobb elsőkerekes élményautó)


Én éppen a 3. Civic Type-R-emet nyúzom. Utána meg remélem S2000 lesz, vagy ha azt nem tudom megfizetni akkor egy MX5.

2015. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Lehet, hogy nem értek hozzá, de ha nekem is ilyen sok pénzem lenne, akkor én azt csinálnám, hogy tesztvezetésre kibérelnék egy GTR-t, és utána több ahhoz hasonló kocsit is. Tudod hiába legendás a GTR, lehet, hogy neked mégsem tetszene. Amúgy én is egy Type-R-re gondoltam, mint egy megfelelő kezdő sportkocsi, jó választás volt. :)
2016. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!