Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Nissan GT-R nem lenne túl...

Egy Nissan GT-R nem lenne túl erős nekem?

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyobb összeghez jutott a családunk, ezért valami komolyabb autót szeretnék venni magamnak. Jövőre lesz meg a jogsim. Kinéztem egy használt GTR-t de félek hogy erős lenne nekem, mivel nincs nagy tapasztalatom a vezetésben.

A KÉRDÉS NEM KAMU, NEM NAGYKÉPŰSKÖDNI AKAROK!


17/F



2012. dec. 23. 18:48
1 2 3 4
 11/33 Takumi ***** válasza:
91%
Rég nevettem kérdésen ekkorát. Aha csak mert apuka Svájban melózik még nem lesz GT-R-ed. Illetve remélem nem az utcán fogod meghajtani, hanem arra is lesz pénzed hogy elmenj pályázni. Aki ennyire gazdag az nem itt tesz fel iylen hülye kérdést mind1 hány éves.
2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Elegem van már ebből a magyar mentalitásból, hogy azért mert neked valamiből több van dögölj meg. Amúgy meg akkor hol kéne olvasgatnom 17 évesen? Mennyek operába?
2012. dec. 23. 19:36
 13/33 crx-es ***** válasza:
egy autó tud túl erős lenni de nem az a lényeg mehetsz egy GT-R-rel 30 igaz nem sok értelme de tényleg nem kellene leugatni estleg belinkelnéd azt a verdát amit gondoltál
2012. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Erős is lenne, meg nagy is.. valoszinüleg elragadna. Nekem mitsubishi gt-m van, de ezelott volt 3autom es 6eve van jogsim. Beleulhetsz, de ugy se fogod megállni, hogy nelépj oda neki, főleg h a félváros odanéz.. szóval szerintem kezdesnek vmi olcsobbat, mert ha megtöröd az biza drága lesz.
2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Még csak teszteket néztem és pár példányt az automobile-n.

Csak jövőre lesz jogsim. Tudnátok akkor mondani valami gyengébbet, de azért ne egy Swiftet.

2012. dec. 23. 19:58
 16/33 crx-es ***** válasza:
Mitsubishi evo,Subaru Impreza,Toyota Supra, BMW vagy ha városibbat akkór hona civic 2000 disel
2012. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem nagyon ajánlom pl, Evo, és Impreza is elég 'lomhán' kanyarodik, GTR meg nagy baszás. Ráadásul ott nem a fordszámmérőt, hanem a benzinszintmérőt nézed. Valami BMW, Merci szerintem sokkal jobb lenne, de az se 120LE felett. Van presztízse, menő, és megy is. Supra már szerintem nagyon p*csautó. 370Z meg inkább csaj kocsi a szememben.
2012. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
18%
és mégis mi a faxnak neked bármilyen sportkocsi te gyökér? Gyúrsz a túraautó bajnokságra, vagy Föld körüli pályát célzol, inkább húzz ki a jóapád mellé svejcba.
2012. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

# 18


Ha nem csúsztatod a farát, akkor a fordulóköre baszottnagy. Bár ezt a Top gearban hallottam, lehet, hogy f*szság.

2012. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

Ha a kérdés nem lenne kamu, akkor nem csak téged, de apádat is nyakon kellene b@szni, hogy ennyire felelősségteljes.

És a szörnyű, hogy létező dolgok ezek! Volt ismerősöm aki AMG Mercivel járt, mert apu megtehette, hogy megvegye az egy szem 18 éves fiának. Meghalt a gyerek is, meg azok is, akiket letarolt. 2 család rotty, nem részletezném. Kérdezd meg őket is, hogy túl erős lenne-e.

2012. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!