Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Nissan GT-R nem lenne túl...

Egy Nissan GT-R nem lenne túl erős nekem?

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyobb összeghez jutott a családunk, ezért valami komolyabb autót szeretnék venni magamnak. Jövőre lesz meg a jogsim. Kinéztem egy használt GTR-t de félek hogy erős lenne nekem, mivel nincs nagy tapasztalatom a vezetésben.

A KÉRDÉS NEM KAMU, NEM NAGYKÉPŰSKÖDNI AKAROK!


17/F



2012. dec. 23. 18:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Lehet azzal a GT-R-rel lassan is menni, illetve van benne mindenféle elektronikus "póráz": a menetstabilizálója sok mindent tud.

Nem kell tőle félni, de első autónak teljesen felesleges. Hosszú az eleje, magas a hátulja, nehéz belőle kilátni parkolásnál és nem mindegy, hogy mennyibe kerül a parkolóban odakoppantott lökhárító vagy milyen értékű felnit sikerül lepadkázni. Eleinte ugyanis nem az autó erejével lesz problémád, hanem azzal, hogy megszokd a méreteit. Szóval meg lehet venni, de ne akarj friss jogsival rögtön GT-R-rel jaszkarizni a gimi előtt, hogy te vihesd haza az évfolyam legjobb bukszáit. Csúnya leégés lenne, ha beletolatnál vele a kerítésbe.

2012. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 crx-es ***** válasza:
89%
ha valami komolyabbat akarsz ne egy ilyen nagy dögöt vegyél nem az erősség a gond ajánlok valami lancer Evo-t vagy Imprezzát a alkatrészek is olcsóbbak lesznek ja és azt a autót fent is kell tartani nem mind1 hogy 20l eszi meg a adó rá 80000ft valami kisseb japán álatot vegyál akár egy suprát azokban van erő de ki lehet látni
2012. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
jól van öcsém, hagyd abba az álmodozást és böngészd tovább a használt suzuki swift hirdetéseket!
2012. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 crx-es ***** válasza:
66%
nem kell mindenkit leugatni egyből ha GT-R kell neki akkór legyen
2012. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Bajer ***** válasza:
79%
De, túl erős lenne. Egy ilyen kocsihoz kell pár év vezetési tapasztalat, amit egy 100 LE-ős 1.6-os Poloval is megszerezhetsz.
2012. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%
De te most mire mész?Az lenne az első kérdésem.Mi a célod az autóval azon kívül hogy vezeted?Vagy csak a vagány gyereket akarod játszani?Vagy a Brian O'conner stílusú vagy?
2012. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam megölni ezért kérdeztem. Akkor inkább veszek 1 370Z-t és pár év múlva a GTR-t. És mondtam hogy nem kamu a kérdés. Megértem hogy sokan nem állnak olyan jól anyagilag mint mi, de azért nem kell lehurrogni. Édesapám Svájcban dolgozik, a többi már a magánügyem.
2012. dec. 23. 19:15
 8/33 A kérdező kommentje:
Az utolsónak:Ha úgy vesszük igen, menőzésre is használni fogom. De néha azért széthajtom majd csak előbb tapasztalat kell hogy az első kanyarban ne kopogjak a mennyország kapuján.
2012. dec. 23. 19:23
 9/33 anonim ***** válasza:
És mit akarsz a 370Z-vel, a Penny parkolóban Driftelni?Ha nincs meg az ízlés a követelményed vagy hogy milyen célra leginkább azon kívül hogy elmész az iskolába meg vissza, minek?Nem olyan olcsó egyik autót sem fenntartani amiket említgetsz.Hiába van lé dögivel.De inkább nem szóltam semmit azt veszel amit akarsz.
2012. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12%
Sok skyline b*zi mintha más autó nem is létezne.
2012. dec. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!