Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan Almera 2.2 di mennyire...

Nissan Almera 2.2 di mennyire megbízható? Ez még japán, vagy már a renault dci átalakított verziója?

Figyelt kérdés

2012. dec. 18. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
X-Trail-ben már cseréltem láncot,létezik 2.2DI közvetlen befecskendezéses,és 2.2dci common rail rendszerű.Ez teljes egészében japán fejlesztés vezérműláncos,de egyébként a rönó 2.2-el sem volt sok gon,Lagunákban,Masterokba jól viselkedtek,bátran választhatod bármelyiket.
2012. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem Nissanom van.Úgy tudom a benzinesek azok japán fejlesztésű,a dieselek francia fejlesztésű motorok.

Az almera nagyon jó autó,csak azok tudják akinek már volt.

Általánosságban keveset tudnak róla az emberek,a fogyasztása kimagaslóan kedvező.Szerintem az egyik legjobb.

2012. dec. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, azért örömmel tölt el hogy nem renault fejlesztés.
2012. dec. 18. 21:45
 4/8 Farkas Bálint válasza:
Miért baj az, hogy Renault? Nekünk 1.5 dci Meganunk volt 5.5 fogyasztott, csak annyi gond volt vele, (ami minden modern dízel, pl.: Toyota Avensis D4-em is ezért ment tönkre) hogy csak kénmentes üzemanyag jó bele. Amúgy a Di valóban nagyon jó motor, csak el ne romoljon mert akkor drága javítani. Amúgy 1.5 benzinest vennék (akarok venni), az az igazi :) Láncos, 2 vezérmű tengelyes halhatatlan Japán!
2013. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Dehogy az a baj,hogy Renault,bár jobb lenne a minősége.

Bár azért egy japán munkafegyelem,meg egy francia az nem ugyanaz.

Az nem jó ha egy gyengébb minőségű autógyár részvényekhez jut,egy minőségileg jobbnál,mert beleszólhat,és leronthatja a másikat is.Azért a Nissan vigyáz erre,de jobb ha franciák maradnak a saját márkáiknál,azon már nem lehet sokat rontani.

2013. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Farkas Bálint válasza:
Az tény, de az átlag fos francia autó a Citroen-Pug. páros és abból is a Pug.-nak ismerősömtől már van alibije. Egy 120.000 km.-t futott francia autó nem akar széthullani és nem jöttek elő a elektronikai hibái sem. Elég jól sikerült a DS3-as Citroen (mondjuk annyi ér legyen is má jó). És az új Renaultok állítólag szintén a jobbak közé sorolhatóak. Ettől függetlenül én azért maradok a Japánoknál meg a Németeknél :)
2013. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem már ez a 3.Nissanom.Csak nagyon jót tudok elmondani róluk.Csak téli gumira,meg benzinre szoktam költeni,és a 15000 km-es szervizeket mint a szentírást,be kell tartani.

Hol lehet ezt egy francia autóról elmondani?

2013. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Farkas Bálint válasza:
Sehonnan én sem mondtam, hogy Japán minőségűek azt mondtam, hogy a kollégám szereti a Pug.-t. Ennyit. Se többet se kevesebbet, ill., hogy a Meganunknak se volt sok baja..konkrétan semmi, de írtam is, hogy megtartom a bizalmam a Japán és Német autók mellett. Amúgy, hogy a Kérdező kérdésére is válaszoljak a Di tudomásom szerint japán motor, de mindenképp inkább a benzinest ajánlanám.
2013. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!