Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel az autóval sok gond lenne?

Ezzel az autóval sok gond lenne?

Figyelt kérdés

89/90' -es BMW.Sok alkatrészgond/stb lenne vele?Sokat kellene rákölteni még?


[link]


Amatőr vagyok a témában, kösz ha válaszoltál!


2012. aug. 6. 13:32
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Vedd meg, ez való neked.
2012. aug. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Kurv.a hasznos vagy utolsó ..
2012. aug. 8. 09:02
 23/41 Pj0tr ***** válasza:

Első kocsinál szerintem fontos, hogy ne legyen drága. Nem kell felvágós autó. Legyen megbízható és alacsony a fenntartási költsége. És ez nem csak a benzint jelenti. Ott van még a biztosítás, a súlyadó, baleseti adó és a legkiszámíthatatlanabb: a karbantartás. Mert igenis az autó pénzbe kerül. Nem arról van szó, ha meghúzod vagy megnyomod parkolás közben akkor egyből rohanni a szerelőhöz. Sose az a legfontosabb, hogy mennyivel tud menni és esetleg ezt mennyi idő alatt éri el, hanem hogy ha meg kell állni, akkor te tudod megállítani vagy az előtted lévő fa.

Akár egy csapott mégane, vagy egy clio. Ott van még a corsa vagy egy focus. Tudom, nem villantós kocsik, de pont ezért kisebb a valószínűsége, hogy szét vannak hajtva pl. És persze egy normálisabb darab nem annyira drága belőlük.

2012. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. aug. 8. 11:45
 25/41 anonim ***** válasza:

én februárban vettem egy e36 ot, ( 22f ) vagyok.

Nincs sok hibáj, csak apróbbak. Baromi sokat megtanultam a kocsikról mióta faterral szerelgetjük. Már darabokra szedtem az egészet :-) Tudom mi, micsoda...fékkarbantartás, égszíjcsere stb csupa hasznos dolog. A helyedben meg benzinest vennék, nem olyan kényes.

2012. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Jól hangzik.Milyen évjáratos?
2012. aug. 8. 16:19
 27/41 anonim ***** válasza:
igen, k..rva hasznos válaszoló vagyok. Az elején mondtam hogy mit csinálj, de lepontoztatok és nem is érdekelt hogy mit írok. ezért mondom hogy vedd csak meg.
2012. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Felfogtam.Ne vegyek dízelt.De ha azt mondod ,hogy ugyanannyiba kerül szinte? akkor nem mindegy? :DDD
2012. aug. 8. 17:03
 29/41 anonim ***** válasza:

25. vagyok

az enyém egy 94-es e36 compact, igaz az enyém nem egy 2.4 es diesel csak egy 1.6 benzin, de nem olyan rossz.

kapott egy rövidebb difit és gyorsul rendesen :-)

tartja a tempót a 2l -es kocsikkal ( gyorsulásra nem végsebességre ) az enyém max 180-at megy.

2012. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

mit mondtam én???? Dehogynem, nekem aztán tök mindegy.


Ha neked ilyen autó kell vedd meg, nem akadályoz senki.

2012. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!