Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel az autóval sok gond lenne?

Ezzel az autóval sok gond lenne?

Figyelt kérdés

89/90' -es BMW.Sok alkatrészgond/stb lenne vele?Sokat kellene rákölteni még?


[link]


Amatőr vagyok a témában, kösz ha válaszoltál!


2012. aug. 6. 13:32
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
55%
Biztos h lenne sok bajod ezzel az autóval. Nézd csak meg. Kereskedő árulja. És látszik, hogy elől-hátul törve volt, tehát máris hazudik a kereskedő a kitűnő esztétikai kinézettel, meg stb. Ha ilyen autót akarsz, mindenképp magánszemélytől érdemes, akié volt egy ilyen autó, aki megbecsülte, vigyázott rá. Onnan simán kilehet fogni normális, jó állapotban lévőt, de költeni biztos kell majd rá, hisz ezek nagyon régi autók és az alkatrész meg nagyon drága, igen.
2012. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Van itt egy pár leírás, nem mind hízelgő:

[link]

2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Kösz ,kicsit csalódott vagyok.Jó vétel lett volna.
2012. aug. 6. 13:49
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Jah meg még annyit, hogy irja: Műszakilag, esztétikailag tökéletes állapotú, meg h minden cserélve van, márkaszervizben, aztán ott van egy ilyen: TÉVEDÉS JOGA FENNTARTVA. Tehát kereskedőnek azt se hidd el amit kérdez. A másik meg h dizel, ebben van kb 1 millió km.
2012. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
ez dízel... ha okos vagy nem veszel dízelt főleg ilyen öreget nem
2012. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Észre se vettem azt a félmondatot. haha :D

Dízel?Pont dízelt kerestem az alacsony fogyasztás miatt.

2012. aug. 6. 13:52
 7/41 anonim ***** válasza:
Tessék, ez ugyanolyan, csak jobban néz ki és még magánszemélyes is. [link]
2012. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Azért mondjátok ,hogy nem érdemes - mert olcsónak olcsó csak drága minden alkatrész(?)


Viszont a dízeles kommentet nem értem.Mi gond ha régi és dízel?

2012. aug. 6. 13:59
 9/41 A kérdező kommentje:
kösz!
2012. aug. 6. 14:07
 10/41 anonim ***** válasza:
Hát, ha egy dizel autó rendben van tartva, akkor nem számit a kor, viszont ha nem vigyáztak rá, könnyen egy vagyonba kerülhet egy kis idő után. Lehet 400 ezerért, vagyis kispénzű embernek 5-ös BMW-je, csak fel kell készülni az esetleges szervizköltségekre és jó, ha van tartalék, vagy legalább egy stabil munkahely, amiből mindezt fedezni lehet. Egyébként ezek a mai napig nagyon jó autók.
2012. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!