Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » S. O. S. Nagy bajban van...

S. O. S. Nagy bajban van Yamaha Mint robogóm, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nem indul.Ha az benzincsap és karbi közti csőbe belefújok akkor elindul,felpörög maxra,és iszonyatosan füstöl.Az lehet gond hogy az olajcső és karbi között van egy kerek bigyó van egy rugó abba meg egy golyó,és elhagytam a rugót?Esetleg valaki megszerelné nekem.Abonyi vagyok.Munkába kellene.
2012. aug. 2. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem értek a robogókhoz de ha az a rugó ott volt és most nincs akkor ott baj van :D
2012. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De amíg megvolt addig sem ment.Elindult mentem pár méter megállt.
2012. aug. 2. 21:01
 3/11 anonim válasza:
takarísd ki a karburátort! cseréld ki a benzincsövet, gyertyát cseréld ki! És az a rugó hol volt a benzincsapnál???
2012. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van egy cső ami a vákumért felel és az van valamiért lecsúszva.

Ha az olajozóból elhagytad a rugót akkor azt pótolni kéne mert akkor jóval több olajat kap mint kéne és ezért füstölhet ennyire.

Én nem tagadom én a gyáriból kikötöttem az olajzá

st és inkább a tankba kevertem de az már más tészta....

A benzincsapot kitudod tisztítani?Lehet azt is kikéne.

És nézd meg hogy a levegőszűrőd milyen állapotú.

Üdv!

2012. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Őszine leszek robogóból még soha sem szedtem ki és szereltem benzincsapot,Amiket nézegettem vagy szétszedhető vagy nem és akkor venni kell másikat,vagy beszerezni egy használtat.

Amúgy lehet hogy a karbival is lehet gond most így gondolkoztam a dolgon.Nincs valaki haverod aki szerelt már ilyet?

2012. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajna nincs.Motorszerelőm van profi,de 2 hétig tele van melóval,más szervizekbe is legalább 1,5 hetet kell várni a környéken.De ha hétfőn nem megyek melóba kirúgnak.
2012. aug. 4. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Végül sikerült?
2012. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem.Ki is rúgtak.
2012. aug. 6. 21:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne csináld már hogy kirugattad magad?!?!

Busszal vagy mással nemtudtál volna bejárni?

2012. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vagy max ha semmi és senki ,akkor taxi?

Legutolsó esetben vagy ha elviszed a motoroshoz ,aki tele van melóval és megmondod neki,hogy kirugnak ,ha nem tudok bemenni...megcsinálta volna sztem még ingyen is..

2012. aug. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!