Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baj? 3 napja...

Ugye nincs baj? 3 napja elmentünk Pestre az állatkertbe, autóval 2 óra oda 2 vissza, nem is volt gond, de azóta nem mozog a babám! Mi lehet vele? Előtte minden nap éreztem elég sokszor!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de félek, hogy bajt okoztam az autókázással! pedig olyan jól éreztem magam! Miért nem mozdul meg azóta? :(
2009. ápr. 5. 10:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok!
2009. ápr. 5. 10:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem mozog? Próbálj meg lenyugodni, nem hiszem, hogy az autókázás ártott volna neki. Feküdj hanyatt egy kicsit, és beszélgess hozzá. Ja és holnap mindenképp menj el egy uh-ra, ha addig sem érzel semmit.Írd majd meg hogy mi van. Nyugi!

Egyébként én 20 hetesen 5 órás utat teetem meg oda- vissza, 28 hetesen pedig megmásztam a Szalajka völgyet.

2009. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos egyáltalán nem érzem mozogni... :(

Pedig próbálgattam rázogatni picit a hasam, befaltam egy tábla csokit is, de semmi...

2009. ápr. 5. 11:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne okold magad az autózás miatt, de ha nem mozog és aggódsz, inkább menj el orvoshoz, nézzen meg, az aggodalom sem tesz jót a babának és neked sem! ;)
2009. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a doki,nézzen meg uh-n,de nyugi,mert ilyenkor azért még nem szükségszerű,h mindennap érezd mozogni a babát.
2009. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni nincs baj. az autókázás valószinű elringatta. ha baj van nem amiatt hogy autókáztál. de nincs baj majd bejelez.
2009. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha előtte sűrűn érezted és a mozgása erős volt-nekem 20.hetesen már nagyon mozgott.szóval ha ilyen mozgása volt,ne légy rest és menj be akár az ügyeletre és kérj egy uh-ot.

Ne foglalkozz ki mit mond.

De a legfontosabb,h ne idegeskedj,lehet,h csak elfáradt és pihizik.

Írj majd h mi van veled.

2009. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy 20 hetesen azért még lehet akár egy hét is, amikor nem érzed. Attól függ, hogy pózol. Nem lesz semmi baj! Lehet hogy fordult egyet, és ezért nem érzed hogy rúg. Pici még! Drukkolok nagyon!
2009. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a multkor a páromék szüleihez autókáztunk le,elég messze van,és lehet van köze hozzá,mert nekem sem mozgott utána úgy,mint elötte. De ez csak másnapig tartott!
2009. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, biztos nincs baj, ahogy olvastam a válaszokat senki nem írta neked, hogy 20 hetesen nem kell feltétlenül mindennap érezni a mozgást! Nekem ezt a védőnő és az orvos is mondta, mivel egyszer én is így meg vltam ijedve, napokig nem mozgott, én 19 hetes voltam. Az autózással semmi bajt nem okoztál. De azért, hogy megnyugodj teljesen ,feltétlenül nézesd meg orvossal magadat. Írj ha elmentél dokihoz, de én bíztos vagyok nincs semmi gond!
2009. ápr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!