Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen irigy parasztok...

Miért ilyen irigy parasztok az emberek?

Figyelt kérdés

Hogy lehetnek ennyire kcsögök? Ismerősömnek ABT AS7 Q7 4.2 FSI-je van, 19-es felnikkel. Néhányszor már utaztam benne. És hát rengeteg ember van, aki irigykedik(persze rossz értelembe) láthatóan utálnak a járókelők is, közben meg egy régi fiestám van:(

Máskor pedig sétálok nagyba, elmegy az úton egy corvette, akkor is mindenki utálattlal nézi, csak 1% megy oda hüvelykujjal mutogatva, hogy király autód van, pörgesd már meg! És tök rendesek, meg is pörgetik, ezzel szerezve jó napot az érdeklődőknek. Már nagyon idegesít, hogy itt Mo-n ilyen emberek vannak, nyugatabbra megbecsülik az ilyen autókat. És attól még nem bűnöző valaki, hogy egy wagonrnél jobb autóval jár. Amikor valaki így néz egy szupersportautóra, alig bírom visszafogni magam, hogy ne fejeljem meg! Mit gondoltok az ilyen autókról?


2012. febr. 4. 08:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, feltűnt-e, de te vagy a fszozós gyerek.
2012. febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
én sem szoktam flegmulni a bmw-el
2012. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
55%

Miért ilyen irigy parasztok az emberek? Mert az emberek általánosítanak.Nem is ismerik az autó tulajdonosát csak ítélkeznek felette. Nem kell messzire menni itt a gyakorin is ha valaki kiír egy kérdést, hogy szerintetek ezt a A6-os audit érdemes megvenni akkor egyböl jönnek a válaszok, hogy húúúúú' meg ne vedd mert gatyád rámegy(és közben gondolja: és jobb kocsid lenne mint nekem) meg, hogy felesleges ilyen kocsit venni egy fastra is elvisz a munakhelyre meg sok b@romságot. Nah meg amitől kiakadok, hogy Magyaroszágon élő tisztességes ember nem tud megvenni felsö-közé kategoriás autót. Mért ne tudna?!?! Csak tenni kell(kellett volna) érte. Az iskolába nem melegedni hanem tanulni kellett volna járni. Maradjuk az autó témakörben. Györi audi gyárban egy fejlesztő mérnök havonta 1-1,500 00ft-ot keres!!! Igen, ennyit! Egy plasztikai sebész 1 műtéttel (1-3 ora) 2-500 00 ft-ot keres és még sorolhatnám... És ezekre mindneki csak most irigykedik akkor nem irigykedtek mikor 1500 oladal latinbol! feleltek szigorlaton.Mindenki gondolja át, hogy mit tett a jövöje érdekében és utánan mérlegeljen. Irigykedni a hüyle is tud de 15-20 évet keményen végigtanulni az már egy kicsit komolyabb dolog. Én nem vagyok se orvos se fejlesztő mérnök egyszerű ember vagyok egy stiftem van de ahogy a kérdező is mondta(irta) majom paráda amit müvelnek a 60 le-s csatorna kipufogos hüylegyerekek. Nem akarok én is általánosítani de nem véletlen az sem, hogy a környező országok meg tudnának minket folytani egy kanál vízben vagy írhatnám a magyar mondást is, hogy ha megdöglött az én tehenem dögö'jön meg a szomszédé is...Jah és a másik fogalom "apuka pici fiának a se'gge alá tette" Kiváncsi lennék ha valaki apja tehetös lenne, hogy milyen autót kérne töle... Trabantot vagy audit? A választ tudja mindenki...

Kérdezőnek: ezt kell elfogadni(sajnos) ilyenek az emberek, nem igazán tudsz mit tenni...

2012. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
na, ugyan abban a cipőben jársz mint én, és úgy is gondolkozol:) tetszett az írásod (Y)
2012. febr. 4. 20:22
 25/25 anonim ***** válasza:

Autób*zi vagyok, tehát az autóval nincs bajom. De azt be kell vallani hogy a Q7 tipikusan nem az az autó, aminek a járókelők integetnek, a közelébe sem mernek menni. A másik dolog meg az hogy az emberek nagy részét nem érdeklik az autók, a Q7 nekik olyan mint egy tank.

Az irigység meg olyan dolog hogy egyfelől rá is lehet szolgálni, másfelől meg nem mindenki irigy, aki nem mosolyog.


Ahogy az átlag Q7 tulaj is azt feltételezheti egy Opelről, hogy valami egyszerű proletár ül benne, úgy az átlag Opel tulaj nem arra asszociál, hogy a Q7-ben egy egyetemi professzor vagy egy orvos ül (a helyi viszonyokat figyelembe véve). Nincs ebben semmi különös, mindenki a tapasztalatai alapján cselekszik, mert hatékonyabb mint mindenről külön-külön meggyőződni.

2012. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!