Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen irigy parasztok...

Miért ilyen irigy parasztok az emberek?

Figyelt kérdés

Hogy lehetnek ennyire kcsögök? Ismerősömnek ABT AS7 Q7 4.2 FSI-je van, 19-es felnikkel. Néhányszor már utaztam benne. És hát rengeteg ember van, aki irigykedik(persze rossz értelembe) láthatóan utálnak a járókelők is, közben meg egy régi fiestám van:(

Máskor pedig sétálok nagyba, elmegy az úton egy corvette, akkor is mindenki utálattlal nézi, csak 1% megy oda hüvelykujjal mutogatva, hogy király autód van, pörgesd már meg! És tök rendesek, meg is pörgetik, ezzel szerezve jó napot az érdeklődőknek. Már nagyon idegesít, hogy itt Mo-n ilyen emberek vannak, nyugatabbra megbecsülik az ilyen autókat. És attól még nem bűnöző valaki, hogy egy wagonrnél jobb autóval jár. Amikor valaki így néz egy szupersportautóra, alig bírom visszafogni magam, hogy ne fejeljem meg! Mit gondoltok az ilyen autókról?


2012. febr. 4. 08:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%

Azt,hogy Magyarországon az emberek többsége éhezik,munkanélküli,és több havi számlával el van maradva.

Egy gazdagabb országban(pl.Svájc)senkinek nem szúrja a szemét egy drágább autó,mert ott egy építő munkás is 7 BMW -vel jár(1992-ben voltam Svájcban és láttam,hogy az építő munkások luxus autóval mentek az építkezésre.Konténerben átöltöztek és mentek fúrni,betonozni)Azóta eltelt egy kis idő,gondolom nem élnek rosszabbul azóta.

Nálunk az átlag ember csóró,megkeseredett és emiatt irigy.

2012. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mert az utat tele vannak ilyen 3 cm-es pö.cső idiótákkal akik a szarabbnál szarabb kocsijaikat próbálják "tuningulni" (muhahaha) és kifúrkálják a kipufogót meg hordóméretű hangszórókat tesznek bele gondolván mekkora ászok.

Az embernek meg kiszakad a dobhártyája, ahogy már 500 máről hallja és még 500m-ig hallja hogy jön az istenbarma.


Amúgy meg én a mozdonyokat szeretem, azok hangjára "nézek fel", állati hangja van amikor felpörög egy jó dízelmotor. Lehet hogy Te meg azt nem szereted. Én speciel utálom a város közepén ezeket a dobhártyaszaggató brummogtatásokat, mégsem akarom lefejelni azt akinek ez tetszik.

2012. febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Félreértettél. A csíptyúningolt meg hifis civicesek és swiftsekből nekem is elegem van, nem az ilyen fszokra értettem akik sportkipogót tesznek az asztrára azt brummogtatja azt a szart. Én a gyönyörű V6/V8/V10/V12-ket szeretem, vagy a turbós, kihegyezett morgós négyhengereseket, biturbókat, twin turbókat, megőrülök értük!! Ha egy V10 BMW M6 pörgeti meg előtted hidd el, hogy olyan gyönyörű hangja van, hogy nem érzed a végtagjaidat(legalábbis én)
2012. febr. 4. 09:16
 4/25 A kérdező kommentje:

Íme a sportkipufogós, brutális aszfaltszaggató: http://www.youtube.com/watch?v=TGlm2MRDlJ0

És amit utálnak az emberek:

http://www.youtube.com/watch?v=v-FsbKijDAI&feature=related

És az M6 amiről beszéltem:

http://www.youtube.com/watch?v=X4pr9qVwQMc&feature=related

2012. febr. 4. 09:28
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

magyarországon nem mondanám hogy irigyek...szarnak bele kinek milye van .inkáb az hogy nekik nincsen és neked van nem irigység csak rossz nekik azért mert neked be jött az élet nekik nem.

a másik miért néznek ki 1 ha fiatal vagy apja fia szokták mondani elkényeztet kis gyerek minden a szádban ,vagy a másik dolog nem dolgozol és itt élsz nem adozol tudod máskép élsz meg .

tudod pl franciaországban mikor meg álita rendőr ,,ha látja nem a te pénztárcád a kocsi ..ado hivatalnak jellenti akik szépen párnap mulva verik ajotdatés ez jogos mert itthon sok ember nem melozik és olyan kocsival jár nem allá való.aki meg melozik az trabant lada stb...

én is meg nézek pár kocsit sőt a régieket is ha szépen van tartva ,vagy olyat mint egy corvet mert ritka és feltunő..nem azért mert kénne .én mindig ugy vetem kocsit tudjak is neki enni adni ha beteg elátni.

szard le ki mit gondol.szivesen tekeregnék más kocsiján én is és szarnék rá ki mit gondol élvezném ...

2012. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre kérdéssel feleljek, miért ilyen parasztok az emberek, hogy lenézik a Swifteket, Civiceket, Astrákat...stb? :)


Látom a kérdező szereti a videókat, tessék itt van pár:

http://www.youtube.com/watch?v=Q4-Jb7_zYE4

http://www.youtube.com/watch?v=uNrJ6FoVY3E&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hdCzA3rHwbg

2012. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

9:42-es! Én azt nézem le, aki az 1.4-esével menőzik ami tud vagyí 60 paripát és és tolja a hatalmas 80-as nyomaték

És nekem is fiestám van, nem camaro ss-em:)

Ja és mutogatod a 230lovas swiftet... Annak 1% köze van egy swifthez:)

Azt bírom, hogy a sok kis szros 80lovas swiftes nézi ezeket a videókat és azthiszi, hogy az ő szara is leverne egy ferrari 360-at (legalábbis a kommentek alapján)

És szeretem én a turbós, tuning autókat is, de hidd el 1000x jobban kéne egy corvette c6 z06-nak a kereke mint egy 250lóerős swift... Ezt halál komolyan mondom. Egy bontott corvette c3 kerekét vettem meg, letisztogattam a gumit, tárcsát,féket,felnit és ki van "állítva" a nappaliba és szinte könny csordul a szemembe ha meglátom, hogy egykor egy amerikai v8-as dübörögve forgatta az aszfalton. A swift akkor fog lenyűgözni, ha gyárilag ver össze egy AMG-t. Amíg ez nem valósul meg, trottyantok bele:)

2012. febr. 4. 10:05
 8/25 A kérdező kommentje:
és bocsi a helyesírási hibákért és elég hülyén sikerült az egyik mondat, de kihámozható a lényeg
2012. febr. 4. 10:08
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező, az emberek nem irigyek, csak tele van a hócipőjük a hozzád hasonló nagyképű, pökhendi f@szokkal.


Nem az autódra irigyek - bár tény, hogy ma magyarországon tisztességes munkával nehéz egy ilyen kaliberű autó árát megkeresni -, hanem senki nem szereti, ha az olyanok, mint te, lenézik őket csak azért, mert nekik (mármint neked) drága autód van.


A Suzukis ugyanolyan ember, mint te, ő ugyanúgy szereti az autóját, mégsem fejel meg téged, amiért lenézed.


Tanulj egy kis tiszteletet. Bánj emberként embertársaiddal, és meg fogsz lepődni, milyen barátságosak is tudnak lenni.

2012. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A kérdező ilyen bagoly mondja verébnek fickó...
2012. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!