Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen irigy parasztok...

Miért ilyen irigy parasztok az emberek?

Figyelt kérdés

Hogy lehetnek ennyire kcsögök? Ismerősömnek ABT AS7 Q7 4.2 FSI-je van, 19-es felnikkel. Néhányszor már utaztam benne. És hát rengeteg ember van, aki irigykedik(persze rossz értelembe) láthatóan utálnak a járókelők is, közben meg egy régi fiestám van:(

Máskor pedig sétálok nagyba, elmegy az úton egy corvette, akkor is mindenki utálattlal nézi, csak 1% megy oda hüvelykujjal mutogatva, hogy király autód van, pörgesd már meg! És tök rendesek, meg is pörgetik, ezzel szerezve jó napot az érdeklődőknek. Már nagyon idegesít, hogy itt Mo-n ilyen emberek vannak, nyugatabbra megbecsülik az ilyen autókat. És attól még nem bűnöző valaki, hogy egy wagonrnél jobb autóval jár. Amikor valaki így néz egy szupersportautóra, alig bírom visszafogni magam, hogy ne fejeljem meg! Mit gondoltok az ilyen autókról?


2012. febr. 4. 08:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

HÁNYSZOR MONDJAM? HOGY FIESTÁM VAN ÉS NINCS DRÁGA AUTÓM????????

Olvasd már el, hogy mit írtam, én beletörődök, hogy ilyen autóm van, és örülök, ha másnak bejött az élet, és nem mondok olyanokat, hogy te szar vagy mert nekem 4litert fogyaszt ez a szar

2012. febr. 4. 10:19
 12/25 A kérdező kommentje:
És amikor a q7-be ültem, érdekes, nem azt éreztem út közben, hogy basszus érjünk már oda, hanem nem akartam kiszállni, hatalmas élvezet volt, csak ugye a magadfajta emberek lerontották az érzést a savanyú képükkel
2012. febr. 4. 10:22
 13/25 A kérdező kommentje:
És attól még, mert vkinek szar autója van, miért nem lehet azt beismerni, és nem a nagyautókban keresni a hibát és röhögni a fogyasztásán amikor azt is meglehet tankolni
2012. febr. 4. 10:27
 14/25 anonim ***** válasza:
45%

Mert alap emberi bűn az irigység.

Kicsiny hazánkban az eredményességet anyagiakban méri a zöm és senki nem szeret vesztes szerepben tetszelegni - még ha más is a külcsín mint a belbecs...

Kicsit sem állok jól anyagilag,mégis sok év óta nagy köbcentis benzines retteneteket tankolok - nekem ez a hobbim.

Kiegyensúlyozott,boldog párkapcsolatban élek,a farkam 20 centis tehát nem méretet kompenzálok vagy hódítani akarok egészen egyszerűen jól és biztonságban érzem magam egy 4-5000 cm3-s 3-400 lóerős autóban és ez az érzés bőven megéri az anyagi áldozatokat számomra.

3x annyit költök benzinre,kötelezőre stb. mint egy kis autós,és elégtétellel tölt el,hogy meg tudom tenni.

Ez nem kivagyiság mindössze az önbecsülésemet növeli.

Ha ez más szemében irigységet szül - meg is érdemli,én ettől még jól és mélyen alszom.

:o)

2012. febr. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
68%

Tőled idézek, kérdező: "nem mondok olyanokat, hogy te szar vagy"


És ismét: "nem az ilyen fszokra értettem akik sportkipogót tesznek az asztrára azt brummogtatja azt a szart."


Most akkor tulajdonképpen tényleg nem szarozol, csak f@szozol. Végülis, tényleg van különbség.

2012. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én speciel szeretem a ritka és dögös gépeket. Elmegyek amerikai autó találkozóra,bámulok,de ha meglátok egy ilyet az utcán,nem vágok pofát rá. Ugyanez igaz BMW-re,Mercire,akármire. Egy jól kinéző autót szívesen megnézek. Lehet az egy szakadt Lada,múltkor a parkolóba "gyakoroltak" a fiúk,odamentünk nézelődni. Múltkor egy Lincoln állt mellettem a pirosnál. Átnéztem,tulaj észrevette hogy nézem.. Elvigyorodott,adott két gázfröccsöt.. Bólogattam,rendben van! :) Szóval hozzáállás kérdése. Én 1.2 Opellal járok,és igen,irigykedek a jó gépekre. Lehet az egy kamion is. De nem hangoztatom,és nekem nem kéne,mert nem tudnám fenntartani. Ennyi. Bár ha egy nagy Audi S8 mellé érek,és benne ül a bőrfejü,nem kezdem el bámulni.. :)
2012. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
91%

Én is utaztam a minap egy bömösben. A gazdája nem kimondottan tett sokat azért, hogy megcáfolja a márka használóival kapcsolatos ellenérzéseket... buszt nem kiengedni alap, piroson át, gyalogosokat zebrán ijesztve, kétsávos úton szlalomozva közlekedett.


És hát igen, becsületes munkából nem lehet pénzt spórolni egy ilyen kocsira, amennyire a környezetemben látom, csak az adócsalók, stiklisek, bűnözők járnak középkategóriásnál jobb autóval.

2012. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%

Meg az aranyifjak,apuci egyetlen pici gazdag gyereke.

Az ilyenek nem is tudnak már semminek örülni,mert mindig mindent megkaptak.Kb 10 éve volt egy ilyen elkényeztetett gazdag csemete.Az apja a 100 leggazdagabb magyar között van.

Ez a srác egy zsír új tűzpiros sport Alfával járt.Nem is ez a lényeg..szóval mindent megkapott,ehhez volt hozzászokva.Csak egy lány szerelmét nem kapta meg,ezt nem tudta elviselni és a Dunába ugrott.Egy ismerősöm találta meg az Alfáját a Duna parton és az apuci hálából adott neki 3 mill.Ft-ot.

Ha nem lett volna elkényeztetve,lehet ma is élne.....

2012. febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
a fszozós gyereknek: Még mindig nem érted, hogy nem szarozom le azokat, akiknek ilyen autójuk van, de ha azzal keménykednek, akkor dögöljenek meg
2012. febr. 4. 12:48
 20/25 anonim ***** válasza:

Jók ezek a videók mikor a astra meg a swift legyorsulja a méregdrága luxuxsportkocsikat.. Megsúgom az AMG meg az ABT is tuningot jelöl. Szeretem az ilyen nemnézemki belőlle mit tud kocsikat ,arcukra fagy a mosoly a 20on plusz milliós kocsik tulajdonosainak mikor egy "szar kis olcsó gyösz" lehagyja őket.

Az irigységről annyit ,hogy ma idehaza ,ha tisztességes munkából össze lehetne gyűjteni egy nagykategóriás autóra valót ,senki nem nézne irigyen. De átlagos nettókból a büdös életbe nem fog összeszedni senki egy ilyen Audi Q7re valót, és bizony a 3nagy német márka luxusautó tulajdonosi köre nagyon erősen rászolgált a negatív diszkriminációra. 90% -uk bűnöző ,uzsorás, lakásmaffiás,adócsaló ,kétes "vállalkozó" ,politikus, aki csak korrupt kapcsolatai révén vagy a közeli húsosfazékból lopva jutott nagy vagyonhoz. Aztán persze a pénzből lesz a sok pénz elvet követve ,ki is fehéredhetett az évek folyamán ,de gátlástalan mindenkire xarok stílusát nap mint nap meg lehet figyelni a közlekedésben.

Többre értékelem az Astrás "hülyegyereket" aki addig gyűjti a pénzt munkából apránként,addig reszelgeti napokig a kocsiját amíg össze nem jön neki egy ütős tuningverda amivel járhat gyorsulni.Apuci pénzéből menőzőknél többet érnek a szememben,mert ők csak a készbe ülnek bele, fogalmuk sincs mi miért és hogy működik egy kocsin és mi az a munka gyümölcse.

2012. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!