Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kis autót birtokló emberek...

A kis autót birtokló emberek miért szidják ennyire a nagy autósokat?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy ez mire jó nekik.Én magam dolgoztam meg az autómért, a zebránál is ahol nincs lámpa mindig átengedem a gyalogosokat pedig elég sokan nem teszik.Nő létemre mindig is a nagy autók vonzottak már kiskorom óta , egy 2005-ös Audi A6-om van.Az utakon sem valami előzékenyek a kisebb autót vezető emberek na meg elég udvariatlanok.Parkolásnál fordult velő elem hogy a mellém beálló kisautós beszólt hogy "ennek a nagy dögnek két parkolócédula kellene" , de elengedtem a fülem mellett mivel nem szerettem volna ott vitába bonyolódni.És leszögezem hogy nem vagyok leszbikus csak azért mert férfias autóm van.


26/N


2012. jan. 5. 08:19
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
100%
azért mert azt gondolják apuci tolta alád meg hogy felvágsz vele,meg mondjuk a legtöbb audis tényleg barom.de én nem t9rödnék vele. a nagy autosok meg a piciket szidják meg az öregeket meg a nöket,meg a smartokat... saját magát teszi tönkre vele. apám is egy f.asz mindig szid mindenkit. halálra idegesit ha melleé kell ülnöm. légy büszke rá hogy udvarias vagy és nyugodt!!!
2012. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért szídnak , mert az emberek általánosítanak. Sok bunkó rohangál A6-ban és nem indexelnek, szabálytalanul előznek, keresztbe vagy roki helyen parkolnak. HA te nem vagy ilyen, ne vedd magadra. De ez az előítéletek országa.
2012. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Balkán! :( Szerintem nem függ autó méretétől, kortől nemtől... Balkán! Kitartás!!! Lesz még ígyse... :)
2012. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi, én is kaptam már a fejemre hogy "inkább autóval járjak, ne űrhajóval". :) Meg hasonlók. De pont leszarom. Vettem egy használt Ford Mondeo kombit olcsóbban, mint egy kis kategóriás valamit. Fogtam, és megépítettem - vagyis építem, hisz az építés, főleg egy öreg autónál soha nem ér véget.


A kis autósok meg vagy irigykednek, vagy még soha nem ültek nagyobb autóban és így nem tudják milyen jó is az, vagy tényleg az előbb emlegetett indokok, hogy a sztereotípiák miatt berögzült dolgok.

Amúgy parkolásnál vissza kell szólni, hogy jó, akkor a tiédnek egy fél is elég, add ide a cédulád felét te drága félcédulás barátom...

2012. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Antimod ***** válasza:
0%

Én soha nem szidok olyat, aki nem szolgált rá, bármilyen autója is van.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert nyomorog az ország 3/4-e. Sok embert irritál,hogy jön egy luxus autó és kiszáll belőle egy fiatal huszonéves csibe.Mert ,miből vette,miből tartja fent az autót?

Vagy szülői segítséggel,vagy prosti,vagy milliomos hapsija van és eltartják(de az majdnem ugyan az)vagy ami a legritkább(valljuk be,hogy nem a legjellemzőbb)önerőből vette és megdolgozik érte.

Irigyek az emberek,mert el vannak keseredve,hogy nekik nem megy a szekér,másnak pedig igen.

2012. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
88%

Jellemzően az Audisok, BMW-sek nem tartják be a kreszt.

Volt már hogy egy Audi majdnem elütött, akkor se engedett át a úton és rendszeresen beelőznek 70-el a nagy dög BMW-k.


Arra azért kíváncsi lennék hogy hogy telik vkinek 26 évesen egy 3 milliós autóra.

Elhiszem hogy megdolgoztál érte de azt is írd le hogy ki tart el.

2012. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

"Volt már hogy egy Audi majdnem elütött"


Engem meg elütött egy szuzuki a ZEBRÁN.

Akkor most minden szuzukis ámokfutó?!


Amúgy napi rendszeres BP-i vezetéssel (munka) mondom, hogy a nagy, luxusautó sofőrök 100x kevésbé veszélyesek, mint a kalapos nagypapa a szuzkába vagy a nagymama / 18-as kislány a smartban.


10 balesetből max 1-et okoz komoly autó és 9-et a mazsolák.

2012. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
jaj , ne értsétek félre , nem a fiúm vagy a szüleim vették hanem én magam.És én kerestem meg az árát.Sikerült egy piacképes főiskolai szakot elvégeznem és közel lakom az osztrák határhoz és oda járok át dolgozni.Ez az Audi lehet hogy 2005-ös és "fiatal" de elég lestrapált állapotban vettem , voltak kisebb sérülései, de a családunkban vannak szakemberek akik rendbe tették baráti áron.Még így is olcsóbb volt mintha vettem volna egy ugyanilyen évjáratú de nagyon jó állapotú autót.Elég sokat vezetek és ezért is kell a kényelmes nagy autó.
2012. jan. 5. 11:09
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te pont az a ritka kivétel vagy aki megdolgozik a pénzért.De a kivétel erősíti a szabályt.

(egy kisautós,irigy kutya)

2012. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!